Ленін - нащадок відьми? Автор: lesya · Опубліковано: 12.02.2012 10:28 · Розділ: Цікаві факти

Якщо уважно придивитися до постаті вождя світового пролетаріату, то зразу стає зрозумілим, що Володимир Ульянов-Ленін аж ніяк не пролетарського походження. Однак біографія першого більшовицького лідера Росії, ідеолога Жовтневої революції, має чимало темних плям, серед яких навіть окультизм та НЛО...

Так, практично у всіх джерелах радянського періоду згадувався батько Володимира Ілліча, Ілля Миколайович Ульянов, який був простим та скромним шкільним інспектором. А ось про матір згадувалося дуже й дуже мало. Повідомлялося лише, та й то в останні роки існування СРСР, що Марія Олександрівна Ульянова (дівоче прізвище Бланк) до заміжжя була фрейліною при імператриці Марії Федорівні, дружині Олександра III. А предки Марії Бланк родом із Західної Європи.

Одним із нащадків цього сімейства є сучасний німецький психолог на ім’я Гюнтер Крузе. Одного разу Крузе вирішив на дозвіллі зайнятися генеалогічними дослідженнями. Йому вдалося виявити близько тисячі західноєвропейських родичів вождя світового пролетаріату, починаючи з 13 століття. Щоправда, серед них не виявилося жодного борця з існуючим ладом.

Однак в архівах також вдалося виявити інший, не менш цікавий факт. Крузе відшукав дані про одну попередницю Леніна, спалену на вогнищі за вироком інквізиції в епоху Середньовіччя. Більше того, прабабусю Леніна звинуватили в заняттях чорною магією та чаклунстві.

Мало інформації про те, чим саме Ленін займався у Німеччині - на батьківщині своїх предків по матері…

Крузе відшукав племінницю Леніна Ольгу Дмитрівну Ульянову, розповівши їй про свої відкриття. Однак та заявила, що ніякої рідні в Ульянових у Німеччині немає, після чого Крузе вислав родичці докази - копії архівних документів. Однак конверт повернувся нерозпечатаним, а ньому було написано: "Не хочу вас знати!" Невже племінниці Леніна є що приховувати?..

Оповита таємницями і смерть Леніна. За офіційною версією, здоров'я вождя похитнулося після пострілу есерки Фанні Каплан, яка нібито стріляла "заговореними" кулями. Однак, за іншими даними, напівсліпа вбивця могла бути лише маріонеткою в чиїхось руках...

Більше того, за однією з легенд в ранньому дитинстві Володю Ульянова викрали інопланетяни. Інформація про це міститься в книзі відомого публіциста Ігора Бунича.

А все відбувалося ось як. 14 серпня 1873 року в день Успіння Пресвятої Богородиці над Симбірським помітили оточений блакитним світлом кулястий об'єкт. НЛО більше двох годин провисіло над дзвіницею однієї з місцевих церков. Того ж дня в сім'ї Ульянових зник трирічний Володя. Хлопчик гуляв у дворі з семирічним братом Сашком, який згодом ніяк не міг пригадати моменту, коли саме брат зник з очей.

Поліція так і не змогла виявити ніяких слідів малого. Однак тижнів через два хлопчика знайшли на узбіччі дороги на чималій відстані від міста. Він перебував в трансі. Здавалося, що хлопчик навіть не впізнавав власних батьків...

Раптом дитина дуже чітко сказала: "Через 75 років Ізраїль відродиться!". Далі він розплакався і почав кликати маму. Бунич твердить, що сліди зникнення маленького Володі ведуть до появи невпізнаного літаючого об'єкту.

Можливо, саме інопланетяни наділили Леніна колосальною енергетикою та харизмою, які дозволили йому повести за собою маси...

Дивним є і той факт, що мозок Леніна, який майже до самої смерті займався розумовою працею, виявився майже повністю заповнений вапном. Тож як могла людина з вапном у голові зберегти нормальні інтелектуальні здібності? Це питання залишається без відповіді.

Джерело: http://mystic-news.com

Інші новини розділу