Facebook-злочинці: життя або "лайки" Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2012 16:16 · Розділ: Кримінал

Нещодавно у штаті Теннессі застрелили подружню пару тільки за те, що молоді люди видалили з друзів на Facebook свою знайому. За даними фахівців, це далеко не перший випадок насильства, викликаного схожою інтернет-образою. Так, порівняно недавно один мешканець Техасу жорстоко побив свою дружину за те, що вона не захотіла "лайкнути" його запис у соціальній мережі.

Подружжя загинуло через образу в Інтернеті (фото з radaronline.com)
Подружжя загинуло через образу в Інтернеті (фото з radaronline.com)

Одного дня 60-річний Марвін Поттер разом з 38-річним Джеймі Лінн Кардом увірвалися в дім до подружжя з Маунтейн Сіті та вбили Джин Хейворт і її чоловіка Біллі Плейна кількома пострілами в голову. На руках убитої була восьмирічна дитина, яку злочинці не чіпали, та яка, попри все, стала свідком нечувано жорстокого вбивства своїх рідних. Застреливши Біллі, вбивці, осатанівши від люті, ще й перерізали йому горло.

Представники поліції розповіли, що причиною цього злочину стало те, що подружжя "відфрендило" дочку Поттера Дженелль у соціальній мережі Facebook. Повідомляється також, що раніше Хейворт і Плейн вже зверталися в поліцію зі скаргами на те, що Дженелль набридала їм через Інтернет.

На суді вбивця-батько заявив, що будь-яку образу, завдану його дочці, він сприймає, як свою власну. А винуватиці скоєного - Дженнель Поттер, скоріше за все, вдасться уникнути покарання. За словами представників влади, цілком ймовірно, що убивць можуть засудити до довічного ув'язнення.

До речі, схожі випадки "Facebook-помсти" трапляються вже далеко не вперше у США. Так, приміром, мешканець Техасу жорстоко побив свою дружину за те, що вона відмовилася "лайкати" Facebook-пост свого чоловіка, присвячений річниці смерті його матері. А мешканець Північної Кароліни на ім’я Томмі Джордан вигадав оригінальний спосіб помсти своїй дочці Ханне через Facebook.

Розлючений батько помстився доньці (фото з russianny.com)
Розлючений батько помстився доньці (фото з russianny.com)

Одного разу дівчина написала у себе на сторінці закритий для батьків пост, у якому йшлося про те, що вони змушують її щодня прибирати на кухні, так, ніби вона їхня рабиня. І незважаючи на те, що запис був закритим, батько дівчинки, програміст, знайшов спосіб його прочитати. Щоб помститися доньці, він записав коротке відео, у якому висловив жаль з приводу невдячного висловлювання своєї дочки. Але на цьому все не закінчилося: батько розповів, що всього лише декілька днів тому він витратив близько п’яти годин на те, щоб налаштувати ноутбук дівчинки, встановивши на нього програми загальною вартістю 139 доларів. По закінченню промови Томмі Джордан дістав пістолет і випустив у комп'ютер своєї дочки декілька куль. Чоловік сказав також, що одна із них була "привітом від мами".

Джерело: hhttp://www.newsland.ru

Інші новини розділу