Британський флорист створив плаття з троянд Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2012 13:06 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями британський флорист представив світові своє творіння – плаття, виготовлене з квітів. В цілому на «пошиття» цього вбрання витратили 1725 квіток.

За словами творця виробу, саме гармонійне поєднання червоного кольору, незвичайної фактури та п’янкого аромату робить плаття ідеальним вбранням для дівчини, готової прийняти пропозицію руки і серця.

Плаття з троянд – справа рук британського флориста на ім’я Джо Массі (Joe Massie). За словами самого Джо, на створення вбрання з квітів його надихнула розкішна сукня від Stephane Rolland, представлена раніше на Тижні моди в Парижі. До речі, дефілювала в наряді, який важив більше 50 кілограмів, знаменита манекенниця Ясмін ле Бон (Yasmin Le Bon).

"Робота над сукнею була, ясна річ, складною, однак результат виявився і справді приголомшливим", - розповів флорист.

"Я намагався втілити весь романтичний квітковий букет, водночас зберігши класичну витонченість сукні, яка б не приховувала жіночої сексуальності. Сподіваюся, моя робота надихне чоловіків подарувати своїм коханим з нагоди Дня святого Валентина якийсь особливий букет", додав він на завершення.

На створення сукні витратили пелюстки 1000 червоних троянд сорту Naomi та 15 троянд сорту Carmen. Низом сукні розсипані пелюстки 200 хризантем. А пелюстки 150 троянд сорту Purple Power, 75 гербер, 300 гвоздик облямовують пишну спідницю.

«Ні для кого не секрет, що чоловіки напередодні Дня всіх закоханих в переважній більшості відчувають брак натхнення, - пояснює менеджер Asda Тереза Тайрелл (Theresa Tyrell). – Отож ми вирішили об'єднати зусилля з Джо для того, щоб створити незрівнянне вбрання з квітів, представлених у спеціальних колекціях букетів до Дня святого Валентина».

Джерело: http://opa.kg/

Інші новини розділу