Леді Гага запустила соціальну мережу для "маленьких монстрів" Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2012 00:20 · Розділ: Музика

Цими днями популярна співачка Леді Гага запустила власну соціальну мережу, користувачами якої повинні стати "маленькі монстри". Ресурс отримав епатажну, як і сама співачка, назву - Little Monsters. На сьогоднішній день він, щоправда, перебуває на стадії тестування, а ті особи, які бажають взяти участь у різного роду обговореннях, повинні вказати адресу своєї електронної пошти. До речі, таку оригінальну назву для соцмережі Леді Гага вибрала невипадково: співачка називає своїх фанатів саме "маленькими монстрами".

Користувачі соцмережі отримали можливість ділитися один з одним фотографіями та роликами, "позначаючи" місця та об'єкти, які їх цікавлять. Більше того, на сторінках сервісу Леді Гага поділилася з фанатами своїми проблеми, які стосуються зайвої ваги. "Я хотіла бути маленькою тендітною балериною, натомість я була пишним італійським підлітком, а мій батько щовечора готував фрикадельки. В черговий раз прийшовши додому, я запитувала: "Тату, навіщо ти завжди нас годуєш? Я ж повинна бути стрункою". А він відповідав: "Їж свої спагетті", - ось такими спогадами про дитинство поділилася співачка з палкими шанувальниками своєї творчості.

"З вагою я продовжую вести боротьбу. У кожному моєму відео, на кожній журнальній обкладинці мене "витягують" та роблять стрункішою. Насправді ж, все зовсім не так".

"Але я думаю, що війні дієт повинен настати кінець. Зрештою, вони шкодять здоров'ю, змушуючи молодих дівчат йти на експерименти зі своїм організмом", - зауважила співачка.

Нагадаємо також, що на кінець квітня цього року Леді Гага запланувала гастрольний тур. Він повинен розпочатися з грандіозного шоу в Сеулі та триватиме аж до 2013 року.

Окрім того, стало також відомо, що мікроблог знаменитої Мерилін Монро в "Твіттері" пройшов процедуру авторизації. А всі права на використання образу легендарної діви ще з минулого року належать компанії Authentic Brands Group. Власне, її співробітник і веде сторінку загадкової Мерилін.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу