Google випустить окуляри з вбудованим комп'ютером Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2012 22:41 · Розділ: Нові технології

Стало відомо, що компанія Google вже найближчим часом планує розпочати масове виробництво нечуваного досі гаджета – спеціальних сонцезахисних окулярів, основна особливість яких полягає у вбудованому всередину комп'ютері.

За окремими даними, на сьогоднішній день спеціалісти компанії вже почали проводити перші тестування свого диво-винаходу.

Пристрій скануватиме оточуючих (фото взято з сайту businessinsider.com)
Пристрій скануватиме оточуючих (фото взято з сайту businessinsider.com)

До речі, вперше інформація про супер-окуляри, які отримали назву Google X Glasses, з’явилася ще в грудні минулого року. Однак, якщо порівнювати інформацію двохмісячної давності з інформацією, отриманою цими днями, то остання зазнала певних змін: приміром, стало відомо, що окуляри будуть оснащені лише однією прозорою лінзою-екраном (раніше повідомлялося, що таких лінз буде дві). Натомість підтвердилася інформація про те, що в новинці використовуватиметься технологія 3D.

Іншими своїми характеристиками окуляри Google X Glasses нагадуватимуть середньостатистичний смартфон. Пристрій буде оснащений відеокартою на 256мб, процесором 1GHz ARM A8 та матиме 8 Гб оперативної пам’яті. Окрім того, в окулярах використовуватиметься також модуль GPS.

На екран користувачеві видаватиметься повна інформація про оточуючі об'єкти, які скануватимуться за допомогою вбудованої відеокамери. До речі, користувачі Інтернету вже встигли охрестити новинку «оком термінатора».

Декілька кнопок розташовано на дужках оправи окулярів, однак, за твердженням розробників, основні функції управління будуть доступні за допомогою нахилів голови.

Поки що дата виходу розробки в масове виробництво зберігається в таємниці. Відомо лише, що перед виходом у світ пристрій Google X Glasses повинен пройти тестування, яке проводитимуть або співробітники компанії, або ж спеціально найняті з цією метою люди.

Джерело: http://innovanews.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.