Жінок спотворюють мільйонами Автор: lesya · Опубліковано: 09.02.2012 17:40 · Розділ: Життя

Сьогодні, в умовах нечуваного розвитку новітніх технологій, здавалося б, весь світ тільки й думає що про нанотехнології та клонування. Однак паралельно з цим існує інша реальність, яка, по ідеї, вже давно повинна була б відійти у небуття.

Так, приміром, жорстока практика нанесення каліцтв жіночим статевим органам, що включає операції, які зумисне змінюють чи травмують жіночий організм, і сьогодні продовжує процвітати в західних, східних та північно-східних районах Африки, у деяких країнах Азії та Близького Сходу, а також серед деяких груп іммігрантів з цих крайн, повідомляють представники Всесвітньої організації охорони здоров’я. Наслідком таких жорстоких операцій часто стають важкі кровотечі та проблеми із сечовипусканням, а в перспективі вони призводять до утворення пухлин, появи інфекцій, безпліддя, а також до суттєвих ускладнень при пологах. Окрім того, народжені від таких матерів малята з високою імовірністю можуть померти під час самих пологів чи одразу ж після появи на світ.

Мільйони жінок піддаються примусовим операціям (фото з сайту tsn.ua)
Мільйони жінок піддаються примусовим операціям (фото з сайту tsn.ua)

На сьогоднішній день у світі налічується близько 140 мільйонів дівчат та жінок, яким свого часу зробили такі операції. До речі, операції роблять дівчаткам до 15 років. За оцінками експертів, десь 92 мільйони африканських дівчаток у віці 10 років та трохи старших стали жертвами таких знущань. Представники ВООЗ ці традиції називають порушенням прав людини та крайньою формою дискримінації жінок. Більше того, оскільки ці операції майже завжди проводяться серед неповнолітніх, то їх можна вважати ще й порушенням прав дітей. Вони також порушують права людини на здоров'я, безпеку та тілесну недоторканість, зводять нанівець право бути вільним від катувань та жорстоких, нелюдських або таких, які принижують гідність, вчинків інших, а також право на життя – це вже в тому випадку, коли такі операції закінчуються смертю.

До речі, операції проводяться, як правило, тими ж особами, які традиційно виконують обрізання, допомагачи також при пологах. Однак зараз більше 18% операцій виконують медики, і ця тенденція останнім часом зростає.

Джерело: http://www.infox.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.