Експерти назвали "найнещасніше" місто США Автор: lesya · Опубліковано: 08.02.2012 20:53 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями експерти назвали найбільш нещасливе місто Америки. Ним стало, як не дивно, Майамі. Найбільше потерпають городяни цього міста від житлової кризи, твердять фахівці.

Популярне видання Forbes повідомляє, що саме Майамі з його багатомільйонними особняками та віллами зайняло перше місце у списку найбільш «нещасних» міст США. За статистикою, річний дохід практично кожної другої сім'ї, яка мешкає у Майамі, навіть не дорівнює 75 000 доларів. Такі сім’ї вже давно прострочили заставні на будинки, отож вони в будь-який момент можуть опинитися на вулиці.

Складаючи список найнещасніших міст США, журналісти популярного видання враховували низку відповідних факторів, які, власне, й визначали ступінь «нещасності». З-поміж них виокремимо наступні: рівень безробіття та рівень злочинності, загальна кількість прострочених заставних на помешкання. Окрім того, спеціалісти зіставили рівень доходів з величиною податку на нерухомість. До уваги також приймали клімат, ситуацію з транспортом, становище з корупцією та низку інших критеріїв.

На другому та третьому місцях списку опинилися Детройт та Флінт. Ці міста знаходяться в штаті Мічиган. Економіка цих міст найбільше постраждала від кризи американського автопрому. У Детройті, приміром, найвищий у США рівень злочинності, ціни на помешкання впали на цілих 55%, школи масово закриваються, а поліцейських звільняють з роботи.

І якщо той факт, що ці «автомобільні» міста потрапили до списку найнещасніших міст США, майже нікого не здивував, то включення до рейтингу Вест Палм Біч, Флориди та каліфорнійського Сакраменто для багатьох американців виявилося несподіванкою. До речі, ці міста потрапили до списку з тих же причин, що й лідер рейтингу Майамі.

Джерело: http://www.topnews.ru/

Інші новини розділу