Незабаром з'явиться електричний Harley Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2012 13:27 · Розділ: Авто-мото

Якби Термінатор міг мати електричний Harley в майбутньому, то він, безсумнівно, був би схожим на концепцію, розроблену дизайнером Алексом Кішем.

Віддаючи данину без сумніву легендарному мотоциклу з V-подібним двигуном, хоча й з електричним підходом, спеціаліст зробив майже неможливе: йому вдалося гармонійно поєднати «зелені» технології з кінцевою фантазією кожного "мачо" - мати до біса потужний мотоцикл.

Байк майбутнього
Байк майбутнього

Натхненням для дизайнера стало незабутнє та глибоке враження від "крутих мотоциклів", побачивши які він захотів усьому світові продемонструвати, що більшість частин цього «залізного коня» можна замінити на електричні, перетворивши таким чином один з найбільш харизматичних мотоциклів в екологічну модель транспорту та зберігши при цьому його основні характеристики. Створена Алексом модель мотоцикла важить близько двохсот кілограмів. Електричний Harley буде оснащений дванадцятикіловатним двигуном постійного струму, від якого живитиметься потужний літій-іонний акумулятор.

Що ж стосується інших атрибутів дизайну, то мотоцикл обладнають спеціальними безповітряними шинами, які у свою чергу забезпечать захистом від проколювання. Це сприятиме кращому зчепленню з дорогою. Амортизатор переднього колеса розміщуватиметься вздовж звичайної області паливного баку - це для ефективного управління простором в рамках механізму, а передня підвіска використовуватиме спеціальну вилку для посилення жорсткості в передній частині байка. В результаті їзда стане м’якшою, а управління мотоциклом - безпечнішим.

Роз'єм для зарядки мотоцикла вмонтований з боку контролера двигуна вище акумулятора. А стилізований він під кришку бензобака – зроблено це для того, щоб відтворити атмосферу старої школи. Більше того, мотоцикл включатиме удосконалений механізм охолодження масла, і як результат - вищий ККД двигуна.

Чи вдасться втілити цей поки що концепт в життя, невідомо, однак всі шанувальники мотоциклів, без сумніву, вже чекають виходу свого електричного товариша.

Джерело: http://infuture.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.