Капітана Costa Concordia можуть посадити у в'язницю на 2697 років Автор: lesya · Опубліковано: 07.02.2012 22:33 · Розділ: Кримінал

У світі не вщухають пристрасті навколо затонулого круїзного лайнера Costa Concordia. І хоча пошуки зниклих без вісті припинилися, цікаві завжди знайдуть про що поговорити. А говорять найбільше про суд над капітаном лайнера Франческо Скеттіно, з чиєї вини, найімовірніше, й сталася катастрофа. Так, за даними The Daily Mail, цими днями італійська прокуратура попросила засудити капітана круїзного лайнера до небувалого терміну тюремного ув'язнення - 2697 років.

Капітан може сидіти у в'язниці до самої смерті
Капітан може сидіти у в'язниці до самої смерті

Під час засідання апеляційного суду, яке відбулося в понеділок, представник сторони звинувачення Франческо Веруціо запропонував засудити капітана до 15 років ув'язнення за заподіяння смерті через необережність, до 10 років за крах судна та по 8 років за кожного загиблого, зниклого без вісті чи покинутого ним напризволяще - в цілому, виходить 334 пасажира.

Більше того, представник прокуратури попросив відправити Скеттіно, який на даний час перебуває під домашнім арештом, у в'язницю. Свою позицію прокурор пояснив тим, що капітан Costa Concordia може якимось чином втрутитися в хід розслідування або ж сховатися від правосуддя.

Натомість представники захисту Франческо Скеттіно заявили, що після катастрофи їхній підопічний був одразу ж відсторонений від посади капітана, отож зараз він не має наміру та й, зрештою, можливості, втручатися в хід слідства. Суд, заслухавши обидві сторони, вирішив почекати з прийняттям остаточного рішення до п'ятниці.

Нагадаємо, що круїзний лайнер Costa Concordia налетів на рифи в ніч на 14 січня. Все сталося неподалік острова Джильо. Катастрофа забрала життя 17 осіб, ще 17 вважаються зниклими без вісті - їхній пошук припинили 31 січня.

Капітана злощасного лайнера затримали в день аварії, та згодом суд випустив його під домашній арешт.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу