У Києві збудують будинки на воді Автор: Вікторія · Опубліковано: 15.06.2009 21:51 · Розділ: Суспільство

В рамках підготовки до Євро-2012, у 2009 році в столиці з'явиться ще один п'ятизірковий готель; для VIP-вболівальників вже передбачена можливість побачити Київ з висоти пташиного польоту, а біля Московського моста влада Києва планує встановити будинки на воді.

Загальна кількість будинків на воді може досягти 6 тисяч. У кожному буде по сто приміщень зі всіма зручностями. Проте, на даний час готовий лише макет майбутнього містечка та фундаменти: на більше не вистачає грошей.

Загалом, до 2012 року планується побудувати 18 п'ятизіркових, 33 чотиризіркові та 32 тризіркові готелі - в сумі на 18 тисяч номерів. УЄФА вимагає, щоб до вересня українські міста, перш за все Київ, надали письмові гарантії щодо того, що будівництво готелів проводиться.

За оцінками фахівців, щоб розмістити футбольну еліту та звичайних фанатів, в столиці не вистачає 7 тисяч готельних номерів. Представники УЄФА, які прибудуть на фінальний матч чемпіонату, говорять зокрема про нестачу 4- та 5-зіркових готелів.

Джерело meget.kiev.ua


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.