Коханка Джона Кеннеді написала про свій роман з президентом Автор: lesya · Опубліковано: 07.02.2012 18:39 · Розділ: Цікаві факти

Колишня коханка екс-президента США Джона Кеннеді написала книгу, у якій розповіла про свій 18-місячний роман з тодішнім главою держави. Сьогодні практикантці з Білого дому на ім’я Мімі Елфорд вже виповнилося 69. Книга під назвою "Жив-був секрет: Мій роман з президентом Джоном Ф. Кеннеді та його наслідки" повинна вийти завтра.

Жінка розповіла, що вона познайомилася з Кеннеді влітку 1962 року. Тоді вона, 19-річна дебютантка з Нью-Джерсі, завдяки прекрасному атестатові та хорошим зв'язкам отримала роботу в прес-службі Білого дому.

Після чотирьох днів стажування помічник президента запросив її у полудень поплавати в басейні Білого дому, де щодня плавав 45-річний президент – так він боровся з хронічними болями в спині. Того ж дня Елфорд запросили в Білий дім на вечірку. Мімі розповіла, що її роман з Кеннеді почався тоді, коли президент запросив її на тур вальсу, після чого майже одразу відвів у "кімнату місіс Кеннеді".

"Я була шокована", - говорить вона про свої враження від статевого акту. – А він, навпаки, вів себе так, ніби нічого не сталося, ніби наш секс був найприроднішою річчю на світі".

Їхні побачення стали постійними, вона щодня плавала з президентом опівдні або наприкінці робочого дня, потім поверталася до свого робочого столу та чекала дзвінка. До речі, їй ні разу не довелося зіткнутися з Джекі Кеннеді, і жінка зовсім не відчувала себе винною.

Елфорд розповіла також, що їхній роман з главою держави тривав навіть після того, як вона повернулася до коледжу Вітон, школи для дівчат у штаті Массачусетс. Під вигаданим ім’ям "Майкл Картер" президент телефонував їй, домовляючись про її поїздки до Вашингтона, коли його дружина була у від'їзді.

Мімі згадала також візити до Кеннеді в період одного з найбільш вирішальних моментів за часів його правління – під час кубинської ракетної кризи 1962 року. «Нехай краще мої діти будуть «червоними», ніж мертвими", - наводить вона слова Кеннеді.

До книги увійшла також низка непристойних подробиць вечірок, в тім числі й голлівудської оргії на ранчо Бінга Кросбі, де він примушував її спробувати наркотик Попперс (амілнітріт). Однак сам президент наркотики не вживав.

Готуючись до заміжжя з Тоні Фанстоком, Елфорд востаннє зустрілася з Джоном Кеннеді. Побачення відбулося в готелі Carlyle на Манхеттені 15 листопада 1963, рівно за тиждень до його вбивства у Далласі.

"Джон тоді взяв мене на руки, обняв міцно-міцно і сказав: "Як би я хотів, щоб ти поїхала зі мною до Техасу". А потім додав: "Я обов’язково зателефоную тобі після повернення". На мене чомусь накотилася хвиля смутку. "Пам'ятайте, пане президенте, я ж виходжу заміж", - нагадала я. "Я знаю, - відповів він, знизуючи плечима. - Але так чи інакше я тобі зателефоную", - розповіла Елфорд. Це була її остання розмова з колишнім лідером США.

Джерело: http://www.mignews.com/

Інші новини розділу