Студенти вмирали протягом 40 хвилин на дні народженні Автор: lesya · Опубліковано: 07.02.2012 12:48 · Розділ: Події у світі

Цими днями російським експертам вдалося відтворити картину загибелі компанії студентів під Білгородом (Росія): як виявилося, молодим людям не вистачило сил для того, щоб вибратися із заповненого газом будинку.

Слідство встановило, що в дачному будиночку, у якому й відзначала день народження подруги компанія, навіть не за годину зібралася смертельна доза чадного газу.

Відчувши нездужання, студенти протягом 40 хвилин намагалися вибратися з заповненого газом будинку, однак не змогли: вони падали від безсилля та помирали.

Газ почав накопичуватися одразу ж після включення котла. І вистачило лічених хвилин для того, щоб молодь, яка щойно сіла за стіл, відчула нездужання.

Спершу дівчата, а потім і хлопці, почали втрачати свідомість. Намагаючись допомогти одне одному встати, вони падали на підлогу. Останнім загинув Іван Мукомел, який прийшов на день народження разом зі своєю сестрою.

Дівчина Вані Олена Курганська розповіла, що той телефонував їй, запитуючи, як викликати швидку, однак так і не дочекався відповіді: телефонна розмова несподівано перервалася. Хлопець встиг сказати, що всі впали і лежать. Олена намагалася з'ясувати, де ж відбувалося святкування, однак безрезультатно.

Врятуватися вдалося тільки Каті Мукомел, та й то завдяки старанням брата. Останнє, що пам'ятає дівчина, це те, як Ваня тягнув її до дверей.

Хлопець доклав усіх зусиль для того, щоб відтягнути сестру до виходу, вирішивши повернутися за іншими, однак знесилений впав на підлогу.

Тіла студентів уже зранку знайшли сусіди, які, почувши, що гучна вечірка раптово стихла, а на ранок з дому ніхто не вийшов, вирішили перевірити, що ж сталося. Лікарі з працівниками поліції виявили 8 тіл без будь яких ознак життя. Шестеро були вже мертвими. Зараз 24-річний Руслан Савушкін перебуває в комі, а Катерина Мукомел прийшла до тями.

Нагадаємо, що трагедією закінчилася вечірка з нагоди 17-річчя студентки Ганни Медведєвої. Цій вечірці судилося стати останньою в її житті, та й у житті ще шістьох друзів. Родичі трагічно загиблих молодих людей вирішили ховати їх в один день.

Джерело: http://www.lifenews.ru

Інші новини розділу