Мусульмани прагнуть заборонити собак у Європі Автор: lesya · Опубліковано: 07.02.2012 10:18 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Голландії розгорівся небачений скандал. Причиною скандалу стала категорична відмова турка Хасана Кучука, представника міської ради від партії «Ісламські демократи», прийняти пропозицію «Партії за тварин» зробити умови в місті сприятливішими для собак.

Кучук пояснив свою позицію тим, що утримання собак у якості домашніх тварин – явище рівносильне жорстокому поводженню з тваринами. Турок запропонував ввести в Гаазі заборону на заведення собак, а їхнє утримання вважати кримінальним злочином. Зрозуміло, що для більшості європейців заклик заборонити собак у Голландії та інших країнах – звичайнісінька спроба насадити ісламські закони.

У відповідь на таку заяву Пол тер Лінден, представник голландської «Партії свободи», заявив: «У цій країні володіння собакою законне. Той, хто не згоден з цим, повинен переїхати в іншу країну».

Голландці пояснюють провокаційну заяву Кучука намаганням створити «ажіотаж серед мусульманського населення Гааги».

І справді, мусульмани, кількість яких вже сягнула 12 відсотків від 500-тисячного населення міста, вважають собак нечистими тваринами. Тому заклики голландського політика до заборони цих тварин є гарантією того, що він отримає відповідну кількість голосів на майбутніх виборах.

До речі, мусульмани переслідують собак у цілому світі. Приміром у Британії…

Сліпі пасажири змушені виходити з автобусів, іноді їм відмовляють у послугах таксисти, оскільки мусульманські водії чи пасажири «не витримують» «нечистих» собак-поводирів. Дійшло навіть до того, що службові поліцейські собаки, які на вокзалах працювали над виявленням терористів, більше не можуть вступати в контакт з мусульманськими пасажирами – це ж, мовляв, образливо для їхньої релігії.

У Франції… Знаменита співачка та актриса Марі Лафоре наткнулася на хвилю обурення з боку правовірних, подавши оголошення про роботу, в якому йшлося, що людей, які страждають алергією, або ж правовірних мусульман, на роботу не приймуть «через наявність невеликого чихуахуа».

В Іспанії… У місті Леріда в провінції Каталонія мусульмани вимагають заборонити собакам всі види громадського транспорту, а також всі райони, які відвідують мусульманські іммігранти. Адже присутність собак порушує їхню релігійну свободу та право на життя у відповідності з ісламськими традиціями. Влада, зрозуміло, відмовила. А мусульмани отруїли всіх собак у своїх районах…

У Шотланії керівництву поліції довелося довго вибачатися перед мусульманами за зображення цуценяти на плакаті кампанії з реклами додаткового номеру телефону для екстрених повідомлень.

У Норвегії сліпа жінка впала у відчай, не знаючи, як потрапити додому: їй відмовили чотири таксисти-мусульманина в центрі Осло через наявність собаки-поводиря.

Джерело: http://kp.ru

Інші новини розділу