Британський студент створив бамбуковий смартфон Автор: lesya · Опубліковано: 06.02.2012 22:57 · Розділ: Нові технології

Популярне британське видання Daily Mail повідомляє, що зовсім недавно 23-х річний лондонський студент на ім’я Кіерон-Скотт Вудхаус (Kieron-Scott Woodhouse), який навчається на факультеті дизайну в університеті Міддлсекса (Middlesex University), розробив смартфон, корпус якого виготовлений з бамбука. Створена талановитим винахідником новинка одразу ж привернула увагу громадськості на Лондонському тижні дизайну (London Design Week).

Корпус смартфона отримав назву ADzero. А виготовлений він з міцного бамбука, вирощеного органічно (без застосування добрив). «Бамбуковий» смартфон працює на базі операційної системи Android та є майже вдвічі компактнішим у порівнянні з iPhone. Як і всі сучасні смартфони, бамбуковий засіб зв’язку оснащений фотокамерою, яка, до речі, також відрізняється від своїх звичних аналогів. Її основна особливість - у круговому спалаху, який робить освітлення на фото рівнішим, прибираючи зайві тіні.

Корпус смартфону виготовлений з бамбука
Корпус смартфону виготовлений з бамбука

За словами розробника пристрою, посприяло створенню бамбукового смартфону не що інше, як надзвичайна одноманітність ринку смартфонів. Спершу ADzero розроблявся виключно для китайського ринку, що й вплинуло на вибір матеріалу - бамбука. Однак, здобувши несподіваний успіх на найбільшій та найпопулярнішій дизайнерській виставці Великобританії, Кіерон-Скотт сподівається, що його творіння – смартфон ADzero - з'явиться на прилавках магазинів електроніки в країнах Західної Європи вже цього року.

За твердженням фахівців, ідея «бамбукового» смартфону характерна для нашого часу. І справді, потреба в екологічності мислення спонукає сучасних промислових дизайнерів обирати природні матеріали. На щастя для виробників, спектр цих матеріалів постійно розширюється. Так, нещодавно повідомлялося, що групі бразильських учених вдалося виокремити з м'якоті фруктів «наноцеллюлозу», з якої, можливо, виготовлятимуть деталі автомобілів. Надлегкі та надміцні волокна цього нового матеріалу є ще й надзвичайно екологічними - на відміну від кевлара, який використовується в автомобілевиробництві сьогодні.

Що ж стосується бамбука, то його вже не вперше використовують в електроніці. Так, десь 3 роки тому з бамбука виготовляли клавіатури, комп'ютерні миші та USB-флешки.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.