Розроблено технологію передавання поцілунків через інтернет Автор: lesya · Опубліковано: 06.02.2012 20:55 · Розділ: Нові технології

Нещодавно один сінгапурський учений знайшов спосіб передавання поцілунків через Інтернет. Дослідник штучного інтелекту на ім’я Хумана Самані створив робота, який вміє передавати поцілунки на великі відстані. Робот отримав назву Kissenger (від англійських kiss - поцілунок та messenger - посланник). Розробкою учених можна скористатися під час Інтернет-чатів, так само, як ви користуєтеся, приміром, веб-камерою чи мікрофоном.

І незважаючи на те, що минулого року низка винахідників активно працювали в цьому напрямку, їхні розробки мали вельми непрезентабельний вигляд. Отож на фоні цих невдалих творінь розробка Самані має всі шанси вступити в масштабне виробництво, ставши хітом продажів - особливо в окремих азіатських країнах, де, як би там не було, безглузді технологічні досягнення цінуються досить високо.

Як же виглядає цей робот для поцілунків? Kissenger зовні нагадує невелику за розмірами пластмасову кулю, оформлену у вигляді зайчика зі штучним губами. Ці губи здатні відчувати найменший дотик. Для справжнього "телепоцілунку", зрозуміло, знадобиться два таких робота.

Для того, щоб лагідно та ніжно поцілувати свою половинку, яка знаходиться далеко, вам слід взяти вашого пластмасового зайця та поцілувати його у великі силіконові губи. Одночасно з вами зайця повинен цілувати ваш партнер - і тоді обидва Kissenger’и передаватимуть рухи ваших губ (ваш робот передасть рухи губ партнера, і навпаки), імітуючи таким чином справжній поцілунок. І хоча цей процес виглядає не надто романтичним, але, погодьтеся, це краще, ніж нічого. До речі, кожного разу, коли ви цілуєте робота, він видає досить дивний звук, схожий на рохкання. А це вже і зовсім далеке від романтики.

Більше того, для палких прихильників віртуальних ігор теж є хороші новини: окрім тісного спілкування з реальними людьми, Kissenger може використовуватися і в віртуальних світах. Придбавши робота, ви зможете, приміром, цілувати улюблених персонажів з комп'ютерних ігор, отримуючи від них поцілунки у відповідь.

Джерело: http://drunov.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.