Названо найсексуальніші чоловічі професії Автор: lesya · Опубліковано: 06.02.2012 13:28 · Розділ: Суспільство

Нещодавно спеціалісти одного Інтернет-видання вирішили з'ясувати, які чоловічі професії вважаються найбільш сексуальними. Провівши спеціальне опитування, вони склали рейтинг найсексуальніших чоловічих професій.

На першому місці - міліціонер або військовий. Люди в формі завжди виглядають серйозними, вони готові до рішучих дій. Військові подобаються жінкам, та й самі вони є вельми пристрасними особами. Однак тут слід врахувати один важливий факт: військові зовсім не розуміють, що таке флірт, сприймаючи навіть найменший помах вій з боку прекрасної статі як пряме спонукання до дії. Вони вкрай наполегливі та не сприймають відмови. Тому з чоловіками цих професій краще не жартувати.

Актори завжди вважалися сексуальними
Актори завжди вважалися сексуальними

Лектор. Жінки люблять чоловіків цих професій насамперед за їхню здатність грамотно говорити красиві слова та вести обговорення на різні теми, причому з ними не нудьгуватимуть жінки різного віку. Так, приміром, дівчата-підлітки полюбляють поговорити про хіт-паради MTV, літні дами обирають політику, а найбільш імпозантні пані люблять чоловіків, які обговорюють мистецтво та останні світські новини.

Пілот, машиніст. Ці серйозні та сильні чоловіки в формі, які керують поїздом чи управляють величезними літаками - втілення сексуальної фантазії багатьох жінок. Їхня характерна особливість - жити та робити все "за розкладом". Це й зрозуміло, адже рейс літака неможливо затримати через примхи чи бажання пілота. Вони шукають стабільних взаємин, а секс розглядають як фізіологічну потребу. Таким чоловіком треба керувати, даючи необхідні підказки. Якщо він зрозуміє, чого ти від нього очікуєш, секс приноситиме неземне задоволення: він постарається зробити все, чого захоче жінка.

Тренер. Тут слід зробити акцент на рельєфному тілі інструктора та на його владній манері показувати вправи. Підлітки схильні зараховувати до тренерів вчителів фізкультури, бабусі з якихось причин вважають тренерами всіх штангістів.

Бізнесмен, керівник, підприємець або менеджер вищої ланки – ці чоловіки у випрасуваних ділових костюмах від Armani або Hugo Boss, які їздять на дорогих авто та пахнуть хорошими парфумами... Здавалося б, хто може бути сексуальнішим? Однак насправді дуже часто саме ці чоловіки стикаються з труднощами в інтимне сфері. Вони схильні нікому не довіряти, і це стосується не лише бізнесу, але й особистого життя.

Лісоруб. Тут мається на увазі не лише лісоруб, а, як виявилося, чоловік, який працює фізично. Але є одне але: цей чоловік обов’язково повинен бути охайним та чистим.

І, нарешті, до найсексуальніших чоловічих професій респонденти віднесли й професію актора, художника, або письменника – словом, людину мистецтва. Вважається, що люди творчих професій - завжди романтики, а секс із ними сповнений ніжності, любові та вишуканості. Однак слід бути готовим до того, що такого чоловіка доведеться «носити на руках»: представники творчих професій обожнюють, коли ними захоплюються, а головне для них – це яскраві взаємини та різноманітний секс.

Джерело: http://salat.zahav.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.