Американка вийшла заміж за стару будівлю Автор: lesya · Опубліковано: 02.02.2012 23:51 · Розділ: Події у світі

Цими днями молода американка здивувала світ своєю оригінальністю та епатажністю. Дівчина зважилася на воістину неординарний та… безглуздий вчинок і вийшла заміж за старовинну будівлю. На весільній церемонії новоспечена дружина заявила шокованій публіці, що в дійсності закохалася в цей старовинний дім.

Американка на ім’я Бабілонія Айваз поєдналася шлюбом зі складським приміщенням, збудованим на початку минулого століття. На сьогоднішній день будівлі виповнилося 107 років. На весільній церемонії, яка відбувалася в Сіетлі, штат Вашингтон, були присутні близько 50 осіб, які привітали дівчину та склад з одруженням та почастувалися з цієї нагоди веганським тортом.

За словами Бабілонії, вона зустріла свого коханого в грудні, коли разом зі своїми однодумцями, активістами руху "Захопи Сіетл", вийшла на акцію протесту, спрямовану на заборону будівництва елітного житла. Дівчина прибрала в покинутому приміщенні та стала на його захист – виявляється, будівлю планують зруйнувати.

Айваз пояснила причину свого неординарного вчинку: дівчина впевнена, що одруження допоможе їй вберегти будівлю від знесення.

«Якщо корпорації мають ті ж права, що й люди, то повинні бути вони й у будинків», - говорить вона. Більше того, дівчина підкреслила, що її шлюб зі складом є одностатевим. Очевидно, її висловлювання містить натяк на боротьбу сексуальних меншин за право офіційно вступати в одностатеві союзи.

Однак деякі активісти з Сіетла, які прийшли на весільну церемонію спеціально, щоб відстояти свої права, виступили проти оголошення шлюбу зі складом одностатевим.

Той факт, чи отримала Бабілонія Айваз які-небудь спеціальні документи про укладання шлюбу з приміщенням, не вказується. Також не повідомляється, як саме представники будівельної компанії, яка відповідає за будівництво нового житла на місці старого, відреагували на новину про весілля.

Джерело: http://news.siteua.org/

Інші новини розділу