Термех статика – решение задач по механике Автор: kseniya_www · Опубліковано: 02.02.2012 20:18 · Розділ: Освіта

Статика – раздел механики изучающий равновесие тел и систем тел. К задачам статики относятся определение реакций опор, реакций связей, внутренних реакций, определение положения центра масс.

"Если вам необходимо решить задачки термех статика – обращайтесь ко мне на сайт univer2.ru, присылайте свое задание мне на почту tobus@bk.ru"

При определении реакций опор или внутренних усилий составляют уравнения равновесия. Суть их заключается в том, что если тело или система тел находиться в состоянии равновесия, то сумма всех внешних сил и реакций опор равна нулю. При решении задач по плоской статике достаточно составить 3 уравнения равновесия: два уравнения проекций всех сил на оси координат и одно уравнение моментов. Решая эти уравнения можно определить реакции опор статически определимой плоской системы сил. Если система сил пространственная, то составляют 6 уравнений, три уравнения проекций на оси координат и три уравнения моментов относительно осей координат. Решая эти шесть уравнений статики, определяют искомые величины.

При расчете плоских ферм пользуются двумя способами – методом вырезания узлов и методом Риттера. В методе вырезания узлом сначала определяются реакции опор для всей фермы, а затем составляются уравнения равновесия для каждого узла по отдельности. А в методе Риттера, или как его еще называют – методе сквозных сечений, отсекают часть конструкции, влияние отрезанных стержней заменяют соответствующими реакциями и составляют уравнения равновесия для отсеченной части конструкции.

Замыкает изучение статики в термехе определение центра тяжести системы. Координата центра тяжести составной контрукции помноженная на ее массу равна сумме произведений масс элементов конструкции на координаты их центров масс.

Джерело: http://univer2.ru/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.