Колишній морський піхотинець розкрив сексуальні таємниці Голлівуду Автор: lesya · Опубліковано: 02.02.2012 18:51 · Розділ: Цікаві факти

З нагоди Дня всіх закоханих, 14 лютого цього року у видавництві Grove Press виходить вельми оригінальна книга, написана Лайонелом Фрідбергом зі слів Скотті Бауерса. У книзі під назвою "Повний сервіс: мої пригоди в Голлівуді і секретне сексуальне життя зірок" (Full Service: My Adventures in Hollywood and the Secret Sex Lives of the Stars) піде мова про життя колишнього морського піхотинця, який у повоєнні роки крутив романи з зірками та підшукував повій для знаменитостей.

Сьогодні Скотті Бауерсу виповнилося 88 років. Скотті розповів, що поштовхом до написання книги став той факт, що нікого з тих, про кого піде мова у книзі, вже немає в живих. Однак американські ЗМІ вже охрестили книгу спогадів солдата найскандальнішим твором про особисте життя голлівудських знаменитостей, який коли-небудь виходив у світ.

Скотті Бауерс, молодий та мужній красень, колишній солдат, з'явився в Голлівуді у 1946-му. Працював він тоді на бензоколонці поруч зі студією Paramount Pictures.

Одного разу йому випало познайомитися з актором Вальтером Підженом, який запропонував Бауерсу розважитися разом, після чого Скотті, за його ж словами, вже не міг зупинитися до настання "епохи СНІДу".

За книгою, моряк був бісексуалом, а серед найзнаменитіших його коханок та коханців - Едіт Піаф, Спенсер Трейсі, Вів'єн Лі, Кері Грант, Джордж Кукор та композитор Коул Портер. В розпусних любовних іграх того часу брали участь навіть колишній британський король Едуард VIII, герцог Віндзорський разом з дружиною. Зрозуміло, що повірити в таке дуже важко, однак розповіді Бауерса в обробці Фрідберга рясніють такими деталями, які навряд чи могла знати стороння людина.

Скотті Бауерс у житті стикався й з іншими знаменитостями, серед яких драматург Теннессі Вільямс, актори Чарльз Лоутон, Вінсент Прайс, Джеймс Дін, Рок Хадсон, Еррол Флінн, актриси Кетрін Хепберн, Рита Хейворт, Мей Уест, Глорія Свенсон, режисер Ноель Коуард, та навіть перший директор ФБР Едгар Гувер. Багатьом знаменитостям він поставляв красунь та красенів для плотських утіх.

Бауерс також розповів, що звів актрису Кетрін Хепберн, яка на той час була коханкою Спенсера Трейсі, зі 150 різними жінками.

Скандальність книги Скотті Бауерса насамперед в тому, що майже всі герої його розповіді не були відкритими геями або лесбіянками. Навпаки, більшість із них вважалися зразковими сім'янинами. Та якщо вірити Скотті, за все своє життя він вступив в інтимний контакт з тисячами чоловіків і жінок, серед яких було безліч знаменитостей.

За словами видавця, розповіді Скотті є приголомшливим документом, який свідчить про особливі звичаї в Голлівуді в той період, коли в Америці й думати ніхто не міг про сексуальну революцію.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу