Принца Гаррі піддали тортурам Автор: lesya · Опубліковано: 02.02.2012 13:52 · Розділ: Події у світі

Стало відомо, що нещодавно принца Гаррі піддали тортурам: йому одягли на голову мішок, погрожували та навіть нам'яли боки. Все це відбувалося в рамках суворої військової підготовки принца перед його поверненням до Афганістану на передову. Таким способом британських солдатів готують до можливого захоплення в полон, надаючи їм можливість відчути себе заручниками.

В рамках підготовки принцу Гаррі довелося пройти через "жахливі сценарії", цілком можливі в бойових умовах. "Талібський полон" йому організували на базі ВПС Сент-Моган в графстві Корнуолл, що на південному заході Англії. Окрім того, майбутній боєць передової пройшов курс з "оборони, виживання, ухилення, опору та захоплення".

27-річний принц, який на сьогоднішній день є третім у черзі на британський престол, в армії відомий як Капітан Уельс, – є першим нащадком королівської крові, який відчув на власній шкурі такі інтенсивні тренування.

За словами одного з приятелів принца, Гаррі "дуже серйозно готується до можливого полону і тортур з боку ворога в зоні бойових дій.

Адже все може статися. І якщо бойовий літак принца Apache вийде з ладу, він залишиться один і йому доведеться розраховувати виключно на себе самого. Хоча в принципі ці навчання – це лише намітки на те, з чим він може зіткнутися в гіршому випадку".

"Зрозуміло, що ніщо, ніяке навчання чи тренування, не зможе підготувати до жорстокої реальності полону, особливо якщо солдат опиняється в руках "Аль-Каїди". Тому цей курс розрахований, скоріше, як моральна і фізична підготовка до гіршого. Якщо ж людина через неї пройде, то вона впорається згодом і в реальних умовах полону".

Гаррі, який служить в авіаційному корпусі британської армії, у 2008 році проходив службу в Афганістані у складі бронетанкових військ.

Очікується також, що принц Гаррі повернеться в Афганістан уже цього року. Його планують задіяти в операціях з надання повітряної підтримки наземним військам та в операціях полювання за талібами.

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу