Що твориться за дверима секретної лабораторії Google X Автор: lesya · Опубліковано: 02.02.2012 11:45 · Розділ: Нові технології

Виявляється, знаменита корпорація Google має спеціальну засекречену лабораторію, у якій іде виробництво найрізноманітніших пристроїв. Це небачені раніше зразки побутової техніки, гаджетів та пристроїв, які вимагають підключення до Інтернету.

Спеціалісти цього засекреченого підприємства під назвою Google X займаються розробкою інноваційних технологій та приладів від корпорації Google. У секретному відділі ведуться розробки управління через мережу Інтернет домашньою побутовою технікою, дослідження відбуваються й в області робототехніки та штучного інтелекту, космічного ліфта та часто в інших, часом зовсім несподіваних, областях.

З-поміж інших фахівців, які працюють на лабораторію, є Себастьян Тран, фахівець зі штучного інтелекту та робототехніки, Ендрю Інг, експерт з питань машинного навчання, та Джонні Чун Лі, який свого часу брав участь у створенні контролера Kinect для ігрової консолі Xbox 360, який зв'язує в єдине ціле віртуальний і реальний світи.

Один із найбільших проектів, над якими активно працюють фахівці лабораторії, є проект під назвою Internet of things - «Інтернет речей». Проект передбачає створення різної техніки, яка для того, щоб виконати певні завдання власника, здатна самостійно виходити в Інтернет та виконувати необхідні дії.

Натільні комп'ютери з'являться вже зовсім скоро (фото з сайту mukachevo.net)
Натільні комп'ютери з'являться вже зовсім скоро (фото з сайту mukachevo.net)

Однак не лише фахівці Google X працюють над створенням нового покоління комп’ютерних чи комп’ютеризованих пристроїв – спеціалісти пророкують близьку появу натільних комп’ютерів. Ці пристрої прикріплюватимуться до оголених ділянок тіла.

Так, за даними спеціалістів, на сьогоднішній день у компаніях Apple і Google вже ведуться дослідження та роботи в цих напрямках. Щоправда, дослідження цих компаній базуються на власній технологічній базі, незалежно один від одного. Приміром, Apple запланувала випуск аналогу Айпода, корпус і дисплей якого будуть вигнуті таким чином, щоб могли щільно прилягати до руки, на зразок наручного годинника.

Натільні комп’ютери розумітимуть голосові команди, впізнаючи при цьому голос власника. Передбачається також, що зі своїм похідним комп'ютером людина зможе спілкуватися за допомогою голосових команд, а основний пристрій при цьому знаходитиметься в іншому місці, тоді як пристрій комунікації - на руці чи на іншій частині тіла користувача.

Джерело: http://www.newsboy.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.