Дівчата, які сидять на дієтах, стають курцями Автор: lesya · Опубліковано: 31.01.2012 17:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно групі американських вчених вдалося встановити, що дівчата, які полюбляють посидіти на дієтах, набагато частіше стають курцями, ніж ті, хто харчується раціонально. А римські дерматологи впевнені, що у жінок, які палять, рано чи пізно появляться прищі та вугрі.

Відповідне дослідження проводилося спеціалістами Медичного коледжу Університету Флориди, США. Вчені вирішили встановити взаємозв'язок між дієтою та курінням, а також те, наскільки цей взаємозв’язок сильніший у жінок, ніж у чоловіків.

Дівчата, які курять (фото взято з сайту liveinternet.ru)
Дівчата, які курять (фото взято з сайту liveinternet.ru)

В основу дослідження лягли отримані раніше дані про те, що проблеми з вагою в підлітковому віці дуже часто стають причиною куріння. При цьому той факт, що куріння впливає на вагу людини, не дозволяє їй кинути палити.

У результаті вчені вияснили, що молоді дівчата, які жорстко контролюють свою вагу за допомогою різноманітних дієт, вдвічі частіше починають курити у порівнянні з однолітками, в яких нема проблем із зайвою вагою. А вся справа в тому, що сигарети, а точніше нікотин, вважається засобом боротьби із зайвою вагою. Частково це є правдою, оскільки нікотин здатний прискорювати обмін речовин, однак шкоди від нього набагато більше, ніж користі.

А римські дерматологи виявили, що у курців частіше за інших спостерігаються проблеми зі шкірою, які виявляються у закупорюванні пор та появі вугрового висипу або прищів. Особливо часто ця проблема торкається жінок. Так, за твердженням фахівців, з 1000 некурящих жінок лише 10% мають вугрі та прищі, тоді як серед курців цей відсоток вищий учетверо.

Дерматологи також наголошують, що у тих осіб, у яких в юності спостерігалися проблеми зі шкірою, у разі паління ці проблеми можуть знову виникнути. Так, спеціалісти навіть виокремили новий тип вугрової висипки, характерний виключно для курців, - так званий незапальний тип. Ця висипка найбільше поширена серед жінок. Окрім того, за даними дерматологів, куріння є однією з причин появи зморшок, передчасного старіння шкіри та погіршення кольору обличчя. Отож у даному контексті вчені сподіваються, що нові дані про наслідки нікотинової залежності стануть додатковим стимулом для того, щоб кинути палити.

Джерело: http://e-news.com.ua

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.