Британська школярка протягом 15 років харчується виключно фаст-фудом Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2012 22:16 · Розділ: Події у світі

Нещодавно преса повідомила про одну британську школярку, яка привернула увагу громадськості тим, що протягом 15 років дівчина харчувалася виключно фаст-фудом. Так, цими днями Стейсі зізналася лікарям про наявність у неї непереборної пристрасті до нагетсів.

Стало відомо, що 17-річна мешканка Сполученого Королівства на ім’я Стейсі Ірвін з двохрічного віку не вживає нічого, окрім нагетсів - котлеток з курячого м'яса. Лише іноді дівчина може з’їсти шматочок хліба, пишуть журналісти британського видання The Sun.

Дівчина може померти (фото з сайту http://vrednovosti.com)
Дівчина може померти (фото з сайту http://vrednovosti.com)

За даними газети, в середині минулого тижня Стейсі, юну мешканку англійського міста Бірмінгем, виписали з лікарні. До клініки дівчина потрапила ще два тижні тому. Стейсі забрала прямо зі школи бригада швидкої допомоги, де Ірвін втратила свідомість.

Лікарі провели низку аналізів, в результаті чого виявили, що у школярки різке зниження рівня гемоглобіну в крові. Це й призвело до стійкого погіршення постачання киснем всіх життєво важливих органів. Дівчині призначили інтенсивне лікування вітамінними препаратами, препаратами заліза та ще низку лікарських препаратів.

У лікарні Стейсі зізналася, що у неї є непереборна пристрасть до курячих котлеток – до речі, навіть найдосвідченіші психіатри клініки, у якій дівчина лікувалася, не змогли згадати нічого подібного у своїй практиці. Виписавшись з лікарні, Стейсі розповіла журналістам, що вже протягом тривалого часу вона харчується в основному в ресторанах швидкого харчування. А в основі її харчування лежать нагетси та картопля-фрі.

Окрім шматочків курки в панірувальних сухарях, Стейсі ще може з'їсти на сніданок грінки або чіпси з магазину.

Дивно, але така нездорова пристрасть до фаст-фуду у Стейсі з'явилася дуже давно, коли дівчині виповнилося два роки. Саме тоді мама вперше привела її в McDonald's. Згодом батьки намагалися боротися з "нагетсовою залежністю" доньки та садити її на дієту, однак їм нічого не вдавалося.

До речі, лікарі попередили Стейсі: якщо вона продовжить харчуватися так, як і раніше, то дівчина не проживе й двох років.

Джерело: http://korrespondent.net

Інші новини розділу