Всі улюблені іграшки на одному сайті. Автор: kseniya_www · Опубліковано: 29.01.2012 13:28 · Розділ: Розваги

Діснеївські персонажі вирішили оселитися на одній сторінці дитячого інтернет магазину іграшок і товарів в Києві "Sunnyland".

Але ж це навіть до кращого!

Тепер у вас нема потреби хаотично шукати іграшки, які нагадуватимуть вам яскравих анімаційних персонажів з останнього переглянутого мультфільма.

Мультфільм "Тачки" та його продовження "Тачки-2", мабуть, знають всі хлопчики. Блискавку Маквіна хочуть всі, однак для справжніх шанувателів даного мультфільма, важливими є і його помічники: Сирник, Док Хадсон та Саллі, яких також можна знайти в даному інтернет-магазині.

Маквін та його команда
Маквін та його команда

Дітки, виховані в старих добрих діснеївських традиціях знайдуть своїх героїв в серії Міккі та Вінні.


Пухнасті герої Вінні-пуха
Пухнасті герої Вінні-пуха

На даному сайті ви зможете побачити, ознайомитися і купити за низькими цінами дитячі самокати і толокари, велосипеди, інтерактивні набори.

Магазин товарів для дітей sunnyland

Всі товари, що продаються через інтернет-магазин іграшок "Sunnyland", є якісними і сертифікованими. Купуючи іграшки в даному магазині, ви ніколи не дізнаєтеся, що таке брак.

Джерело: Sunnyland.com.ua

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.