Хочете схуднути? Безкоштовні поради від спеціалістів. Автор: kseniya_www · Опубліковано: 26.01.2012 19:48 · Розділ: Краса і здоров'я

Дієти часто посилюють ожиріння. Причина в тому, що жорстка дієта (різке скорочення споживання калорій) може допомогти швидко понизити вагу, але після її припинення посилюється апетит, покращується засвоєння їжі і вага відновлюється.

Не всі дієти одинаково корисні!
Не всі дієти одинаково корисні!

Тому дієти, орієнтовані на швидкий результат (скинути як можна більше кілограм за короткий час), є шкідливою і небезпечною практикою. Крім того, багато засобів для схуднення містять сечогінні і послаблюючі компоненти, що призводить до втрати води, а не жиру. Втрата води для боротьби з ожирінням - марна справа, яка ще й шкідлива для здоров'я, а вага після припинення дієти відновлюється.

Більше того, згідно з дослідженням американського психолога Трейси Манн і її колег, дієти взагалі даремні як засіб боротьби з ожирінням.

харчування повинно бути збалансованим
харчування повинно бути збалансованим

Якщо Ви хочете нормально харчуватися і скинути зайву вагу - звертайтеся до нас

Отримайте безкоштовну консультацію

Наші телефони: (044) 233-3858 та (063) 233-3858

Джерело: healthy-life.com.ua

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.