5 бізнес-стратегій для міцного шлюбу Автор: lesya · Опубліковано: 26.01.2012 16:46 · Розділ: Суспільство

До партнера слід ставитися, як до важливого клієнта (фото з сайту obruchka.ua)
До партнера слід ставитися, як до важливого клієнта (фото з сайту obruchka.ua)

За аналогією до створення стратегій успішного бізнесу, низка західних психологів вирішила спробувати зміцнити хиткий, не надто міцний сімейний союз за допомогою прийомів, які годяться для успішного підприємництва. Отож психологи запропонували 5 найважливіших стратегій, спрямованих на зміцнення шлюбу.

1. Вибудуйте для себе систему VIP - "дуже важливі принципи". Приміром, на роботі у вас завжди знайдуться нюанси у взаєминах з колегами, які нас, скажімо, напружують та дратують. Вдома ситуація аналогічна. Тому вам варто скласти особисто для себе список з п'яти "дуже важливих принципів" (Very Important Principles - VIP), якими ваша половинка ніби керується у своєму повсякденному житті. Цей метод допоможе не нервувати через дрібниці.

2. Думайте, опираючись на співвідношення 4 до 1. Мається на увазі ось що. Психологи радять концентруватися на позитиві, якщо ви прагнете, щоб ваш партнер змінив свою поведінку.

Магічною формулою тут служитиме наступний підхід: надсилайте своїй половинці чотири позитивні сигнали в супроводі одного негативного "послання" – така стратегія досить непогано працює.

3. Не надійтеся, що качка стане орлом. Тут мається на увазі те, що у кожного з нас є свій набір талантів. Саме тому ефективні менеджери на робочому місці допомагають своїм колегам виявляти їхні здібності та знаходити найбільш точні та вигідні, з точки зору виробничої необхідності, можливості для найкращого використання їхніх талантів. Точнісінько так само варто сприймати й партнерські взаємини у шлюбі.

4. Переоцініть свої сімейні взаємини на повні 360 градусів. На роботі така оцінка йде не лише від начальства, але й від співробітників фірми і її клієнтів. Якщо ж скористатися схожим принципом у сімейних відносинах, це може виявитися дуже корисним.

Адже дуже часто ми охоче приймаємо конструктивну критику ззовні - від близьких друзів та членів сім'ї, ніж від власної половинки.

5. І, нарешті, останній принцип - свого клієнта потрібно завоювати.

Всім відомо, що співробітник фірми, прагнучи укласти вигідну угоду, не чіплятиметься до свого клієнта з різних приводів, уважно вивчивши матеріали угоди та свого візаві.

А подружні пари повинні ставитися один до одного як до подібних "важливих клієнтів" – і все буде гаразд.

Джерело: http://www.point.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.