Італійські порнозірки борються за пост мера Автор: lesya · Опубліковано: 26.01.2012 19:56 · Розділ: Події у світі

Цими днями дві італійські акторки, зірки фільмів для дорослих, вступили в передвиборну гонку за посаду мера міста Таранто, розташованого на півдні країни.

Так, нещодавно зірки італійської порноіндустрії та кваліфіковані танцівниці Аманда Фокс і Луана Борджіа висунули свої кандидатури на пост мера не якогось невеликого італійського містечка – вони мають намір очолити мерію міста Таранто, яке на сьогоднішній день є важливим торговим портом Італії.

Повідомляється також, що дівчата вирішили завоювати голоси на виборах за допомогою… своїх професійних навичок: у лютому цього року в місті повинне пройти змагання з танців біля жердини, де потенційні мери продемонструють свої здібності перед натовпом захоплених виборців.

На питання, з якою метою все це робиться, Аманда Фокс відповіла: «Я просто хочу, щоб люди побачили мене такою, якою я є насправді».

Організатори цього «стриптизу влади» заявили, що буде чесно, якщо й інші кандидати також візьмуть участь у заході, отож у консервативніших претендентів на заповітний пост є обмаль часу, щоб освоїти техніку стриптизу.

До речі, в Італії це вже не перший випадок, коли порнозірки роблять спроби перекваліфікуватися в політики. І що важливо, іноді їм це вдається.

Так, приміром, восени 2011 року відома на увесь світ порноактриса Чиччоліна виявила бажання очолити адміністрацію міста Монца, розташованого на півночі країни.

Після завершення кар'єри порнозірки Чиччоліна, чиє справжнє ім'я Ілона Шталлер, навіть стала депутатом італійського парламенту. А уряд прем'єр-міністра Сільвіо Берлусконі призначив порнополітику пенсію розміром 53 000 доларів на рік.

До речі, Чиччоліна в якості депутата від Радикальної партії і справді відпрацювала в парламенті весь покладений термін - з 1987-го по 1992-й рік. Протягом свого перебування в парламенті вона ініціювала близько 12 законопроектів, які, однак, стосувалися виключно сексуальних свобод.

Серед найскандальніших ініціатив Чиччоліни під час її перебування в парламенті відзначимо зроблену нею в 1991 році пропозицію тодішньому лідеру Іраку Саддаму Хусейну. Чиччоліна запропонувала тирану "секс в обмін на мир". А в 2006 році Чиччоліна запропонувала свої сексуальні послуги голові "Аль-Каїди" Усамі бен Ладену, який повинен був відмовитися від терору.

Зрозуміло, що обидві пропозиції Чиччоліни залишилися без відповіді.

Джерело: http://www.lifenews.ru

Інші новини розділу