Точки G не існує Автор: lesya · Опубліковано: 26.01.2012 17:49 · Розділ: Медицина

Нещодавно вчені, проаналізувавши результати проведених раніше досліджень, дійшли вельми цікавого висновку: після ретельного вивчення 100 досліджень, проведених протягом останніх 60 років, виявилося, що точки G не існує в природі. Керівником дослідження став доктор Амічай Кілчевскі, уролог з госпіталю Єль-Нью Хевен.

На думку спеціаліста, точка G – це звичайнісінький міф, створений порнографією, журналами та сексопатологами. Насправді ж ретельне анатомічне обстеження не дозволяє встановити місце, де вона розташовується. До речі, такі висновки збігаються із заявою співробітників Королівського коледжу Лондона, які минулого року провели спеціальне опитування, присвячене цій темі. В анкетуванні 2010 року взяло участь 1800 жінок.

Точка G - міф, створений порноіндустрією
Точка G - міф, створений порноіндустрією

Традиційно точкою G називають невелику за розмірами частину жіночого тіла, у якій сконцентровані нервові закінчення. При подразненні цієї області досягається пік сексуальної насолоди.

Більше того, у 2008 році вчені, провели ще одне дослідження, в рамках якого за допомогою застосування ультразвуку вивчали стінки піхов учасниць експерименту. В результаті вчені з’ясували, що у жінок, які відчувають оргазм, спостерігається потовщення стінок навколо області, яку прийнято вважати точкою G. У жінок, які з оргазмами не мають нічого спільного, такого потовщення не виявили.

Однак проведені згодом дослідження, включаючи біопсію, не підтвердили дану інформацію. А вперше про цю ерогенну зону заговорив німецький гінеколог Ернст Графенберг ще у 1944 році.

До речі, своєю назвою точка G зобов’язана своєму «батькові»: G перша літера прізвища лікаря. Відкрити нову ерогенну зону, розташовану десь на передній стінці піхви йому вдалося у 1944 році, однак офіційно заявив гінеколог про неї у 1950, опублікувавши свої висновки в Міжнародному журналі сексології у статті «Роль уретри в жіночому оргазмі».

Та у 1950 році мало хто звертав увагу на дослідження Грефенберга. Його знали як винахідника вагінальної спіралі, та й то лише в середовищі лікарів-фахівців.

Точка G знову постала в центрі уваги в 1981 році, після того, як доктор Аддіего разом з колегами опублікував статтю в Журналі сексологічних досліджень. Однак доповідь базувалася на дослідженні випадку лише однієї жінки.

Джерело: http://medkarta.com http://eva.kg

Інші новини розділу