Уїтні Х'юстон опинилася за межею бідності Автор: lesya · Опубліковано: 25.01.2012 16:27 · Розділ: Музика

Нещодавно стало відомо, що знаменита на увесь світ співачка Уїтні Х'юстон, яка мала намір повернутися на великий екран в римейку картини «Блискітка», опинилася за межею бідності. Повідомляється, що зірка витратила всі свої статки на лікування від наркотичної залежності. Не залишилося в Уїтні і 100 мільйонів доларів від контракту із звукозаписною компанією, отож сьогодні вона відчуває серйозну нестачу грошей.

Нагадаємо, що найкращою роллю Х'юстон стала робота у фільмі "Охоронець", де її партнером по зйомках був знаменитий актор Кевін Костнер. Востаннє актриса знялася в 1996 році у фільмі "Дружина проповідника", а далі у неї почався тяжкий період алкогольної та наркотичної залежності. Саме тоді у Х’юстон почалися проблеми з чоловіком, який іноді навіть піднімав на неї руку. Уїтні декілька разів проходила курси лікування в найкращих реабілітаційних закладах світу. Однак безрезультатно.

І лише минулого року Х'юстон успішно пройшла останній курс реабілітації, після чого лікарі дійшли висновку, що співачка цілком здорова, може з'являтися на публіці та навіть брати участь у різних заходах, на яких, як правило, завжди присутні наркотики та алкоголь. Їй дозволили з’являтися на людях за умови, що зірка носитиме спеціальний датчик, який відстежуватиме, чи не вживає вона алкоголь або ж наркотики. Однак сама 48-річна зірка впевнена, що вона нарешті повністю вилікувалася.

Після курсу терапії співачка повернулася до роботи і вперше за останні роки зніметься у фільмі, присвяченому історії чорного жіночого тріо Supremes, у складі якого свою кар'єру починала Дайана Росс. Цей фільм - це римейк однойменної картини, що побачила світ ще у 1976 році. Повідомляється також, що Х'юстон затверджена на роль матері головної героїні в римейку фільму «Спаркл» 1976 року (картина повинна вийти на екрани в серпні 2012-го року).

Однак поки що матеріальне становище зірки залишає бажати кращого. Подейкують, що їй навіть доводиться позичати у друзів суми в 100 чи 200 доларів.

Уїтні неодноразово лікувалася від наркотичної залежності (фото з сайту ura-inform.com)
Уїтні неодноразово лікувалася від наркотичної залежності (фото з сайту ura-inform.com)

А зараз зірку підтримала її звукозаписна компанія Arista, яка виплатила Уїтні аванс в рахунок нового альбому. Однак коли він вийде, ніхто не знає.

Нагадаємо, що в серпні 2001 року Уїтні Х'юстон підписала найбільшу на той час в історії музики угоду із звукозаписною компанією. За 6 альбомів, останній з яких - I Look to You - вийшов у серпні 2009 року, співачка отримала 100 мільйонів доларів.

Джерело: http://kp.ru/ http://www.pravda.ru/

Інші новини розділу