У молочному коктейлі від McDonald's не виявлено молока Автор: lesya · Опубліковано: 19.01.2012 18:21 · Розділ: Цікаві факти

Російські експертам, як вони не старалися, не вдалося знайти і сліду молока в молочному коктейлі від компанії McDonald’s. Так, нещодавно представники Товариства захисту прав споживачів під назвою "Громадський контроль" подали позов до Тверського суду Москви. Обурені захисники прав пересічного споживача вимагають негайно припинити вводити в оману відвідувачів закладів мережі McDonald’s, приховуючи інформацію про справжній склад реалізованої продукції (на момент продажу – адже, зрозуміло, при відповідних перевірках цієї інформації ніхто не приховує).

Таким чином, громадські діячі хочуть перейменувати "молочний" коктейль, написавши на упаковці склад продукту. Юристи віднесли позовну заяву 16 січня.

Наступного дня представники компанії McDonald's офіційно заявили, що не отримували позову, а продукція компанії повністю відповідає стандартам якості та безпеки. Вона протестована і затверджена відповідними органами. "Молочна суміш, яку використовують на підприємствах McDonald's, виготовлена на підставі технічних умов, розробником і власником яких є компанія «Ерманн», - підкреслюється в офіційному повідомленні компанії.

Молочний коктейль не містить молока (фото з сайту blogs.ukrhome.net)
Молочний коктейль не містить молока (фото з сайту blogs.ukrhome.net)

Однак за словами глави Товариства захисту прав споживачів Михайла Аншакова, молочний коктейль від McDonald’s навряд чи можна називати «молочним», адже до його складу входить більше 90% жирів рослинного походження. Тому це - обман споживача, порушення вимог технічного регламенту на молоко і молочну продукцію.

Громадським працівникам вдалося подати до суду на компанію Mc'Donalds після того, як влітку минулого року цей чи не найзнаменитіший ресторан швидкого харчування отримав право називатися магазином.

Михайло Аншаков впевнений, що компанія зобов'язана вказувати на упаковці склад продукту, особливо якщо врахувати той факт, що McDonald's тепер уже магазин готової їжі.

Напій досліджували експерти АНО «Союзекспертиза» ТПП РФ. А «молочний» коктейль закупили в McDonald's на Старому Арбаті у Москві в жовтні минулого – 2011 – року.

Джерело: http://news2.ru

Інші новини розділу