Мешканець Таїланду одружився зі своєю мертвою подругою Автор: lesya · Опубліковано: 19.01.2012 11:03 · Розділ: Події у світі

Цими днями мешканець Таїланду на ім’я Чаділ Юнйінг зважився на досить-таки дивний та неординарний вчинок: чоловік одружився зі своєю подругою, яка трагічно загинула в автомобільній аварії на початку січня. З нагоди весілля на мертву наречену тайця одягли біле коротке плаття, панчохи, фату та рукавички.

Зробити такий крок тайця спонукали події, які передували трагедії: незадовго до своєї смерті дівчина запропонувала коханому одружитися, однак той відповів відмовою, попросивши її трохи почекати. Незабаром дівчина загинула, і Чаділ вирішив влаштувати церемонію одруження, щоб таким чином здійснити мрію своєї подруги про заміжжя та, можливо, приглушити докори сумління.

Окрім власне нареченого та мертвої нареченої на весіллі були присутні спеціально запрошені з цієї нагоди співаки та артисти, а також рідні та друзі Юнйінга і його коханої. Репортаж про незвичайне траурне весілля показувало тайське телебачення.

Зрозуміло, що історія про одруження з мертвою дівчиною викликала в суспільстві широкий резонанс. Окремі особи, які переглядали весільні фотографії та дивилися репортаж по ТБ, назвали вчинок Чаділа звичайнісіньким самопіаром, засудивши його ідею провести таку неординарну весільну церемонію.

Однак автор статті, опублікованої у виданні Bangkok Post, у якій якраз ідеться про церемонію одруження з мертвою нареченою, зазначив, що він особисто знайомий з нареченим і впевнений, що наміри Чаділа є абсолютно щирими. За словами журналіста, Юнйінг по-справжньому кохав свою подругу, яку він знав більше десяти років, і дійсно хотів задовільнити її бажання, одружившись з нею. Водночас автор розуміє, що з боку цей вчинок Чаділа виглядає справді дуже дивним.

Той факт, чи є шлюб Чаділа з його подругою офіційно зареєстрованим, чи весілля було скоріше театральною постановкою, у виданні не уточнюється.

Джерело: http://www.newsland.ru

Інші новини розділу