Йолка поділилася неприємними моментами свого минулого Автор: lesya · Опубліковано: 18.01.2012 16:38 · Розділ: Музика

Йолка працювала у кав'ярні
Йолка працювала у кав'ярні

Знаменита співачка Йолка вирішила поділитися зі світом неприємними моментами свого минулого. Так, цими днями одна з найбільш затребуваних російських та українських співачок Йолка дала несподіване інтерв'ю, у якому наважилася розповісти про себе не дуже приємні факти.

Дівчина чесно зізналася журналістам, що був у її житті такий період, коли вона змушена була працювати в кав'ярні. Щоправда, сьогодні зірка естради зовсім не ніяковіє, розповідаючи про цю віху в своєму житті, адже тепер вона впевнена, що працювати барменом не така вже й погана професія, як може видатися на перший погляд. Зірка також розповіла про зміни, які стаються лише з віком, - і незважаючи на те, що співачка ще надто молода, щоб вражати всіх старечою мудрістю, їй все-таки вдалося відчути ці зміни на собі.

На той час майбутня знаменитість була великою любителькою міцної кави, тому охоче прийняла пропозицію попрацювати в громадському закладі. За словами Йолки, дуже часто кав’ярню відвідували люди, які зовсім не прагнули скуштувати запашного напою та збадьоритися, а бажали просто вилити душу, поговоривши на відверті теми. Тому частенько Йолці доводилося виконувати роль грамотного психолога.

А ось до поп-музики дівчина прийшла далеко не відразу: вона ніколи й подумати не могла, що стане такою популярною співачкою. У молодості Йолка була бунтаркою у всьому, що стосувалося її уподобань та повсякденного життя. Тому дівчина вибирала найекстравагантніші стилі музики. До речі, її стилем життя до цих пір є протест, який, втім, не має якихось видимих меж.

Однак час все-таки бере своє: сьогодні співачка переосмислила величезну кількість речей, особливо тих, які стосуються особистого життя. "Так, зараз вже починаєш розуміти, що іноді треба вміти вирішувати якісь свої проблеми не протестуючи. З часом ти стаєш мудрішим і розумієш, що далеко не завжди обов'язково кричати і бунтувати", - зізнається співачка.

Джерело: http://news4k.com

Інші новини розділу