"ВКонтакте" закривається? Автор: lesya · Опубліковано: 18.01.2012 14:32 · Розділ: Суспільство

Порівняно недавно в Інтернеті з’явилися чутки про припинення роботи найбільшої на території СНД соціальної мережі «ВКонтакте». Та чи мають вони, ці чутки, якесь підґрунтя? За словами власника проекту Павла Дурова, це справжнісінькі дурниці. Нагадаємо, що на сьогоднішній день в Інтернеті посилено розповсюджується інформація про те, що в березні цього року завершить роботу однойменний сайт ВКонтакте.

І що найцікавіше: ця дезінформація розповсюджується від імені творця мережі. Коментуючи ситуацію, що склалася, Павло Дуров спростував інформацію про завершення роботи проекту на особистій сторінці соцмережі. За словами бізнесмена, сайт ніколи не припинить своєї роботи: «Ми не будемо зраджувати своїх користувачів!». Нагадаємо також, що у зв’язку з погрозами фальсифікації виборів до Держдуми власнику соціального проекту в грудні минулого року вже пропонувалося припинити роботу кількох груп соціальної мережі. Однак Дуров відповів відмовою.

Ось тут і виникає запитання: що ж чекає соціальну мережу «Вконтакте» в майбутньому?

Мережа продовжуватиме роботу
Мережа продовжуватиме роботу

На сьогоднішній день мережа «ВКонтакте» є найбільшим соціальним ресурсом Рунету. Більше того, цьому сайту належить і титул найдинамічнішого проекту. І справді, соціальна мережа була запущена в роботу на початку 2006 року і до цього часу змогла досягти нечуваної популярності. Окрім того, ресурс вважається перспективним проектом в плані комерційного використання, і, зауважимо, небезпідставно: за статистикою, сайт отримує мільйони унікальних переходів на добу, а це відкриває широкі можливості для проведення досить ефективних рекламних акцій.

За останніми даними, мережа «ВКонтакте» налічує 110 млн. зареєстрованих користувачів, з яких 30 млн. відвідують свою сторінку щодня. А за підсумками 2009 року соціальна мережа «ВКонтакте» перегнала свого головного опонента - російську соцмережу «Однокласники».

Джерело: http://talks.su

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.