Американським військовослужбовцям дозволили секс з тваринами Автор: lesya · Опубліковано: 17.01.2012 19:03 · Розділ: Події у світі

Віднедавна американські військовослужбовці отримали чудову можливість збагатити та урізноманітнити своє статеве життя: у проекті закону про військовий бюджет, прийнятого нещодавно Сенатом США, міститься положення про скасування в армії покарання за содомію.

Під скорочення потрапила 125-я стаття Кодексу військової юстиції про поведінку. У ній ідеться про те, що будь-яка людина "яка здійснює неприродний статевий акт з іншою людиною тієї ж чи протилежної статі або з твариною, винна у содомії. А людей, визнаних винними в содомії, віддаватимуть під військовий трибунал"

Американських воєнних не каратимуть за содомію
Американських воєнних не каратимуть за содомію

З цього приводу Глава сенатського комітету з оборони Карл Левін зауважив, що скасування статті - це звичайна зміна законодавства. Нагадаємо також, що у 2003 році Верховний суд США скасував заборону на гомосексуалізм, оскільки ця заборона суперечила положенням Конституції про вторгнення в приватне життя.

На сьогоднішній день сенатори узгоджують свій варіант законопроекту з документом, затвердженим в палаті представників. В результаті буде прийнятий остаточний – спільний – варіант законопроекту, який затвердить нові правила поведінки американських військовослужбовців.

У даному контексті зауважимо також, що у вересні минулого року представники сексуальних меншин відстояли право служити в армії США, не приховуючи своєї орієнтації. До цього часу геї та лесбіянки могли ставати військовими, але згідно із законом під назвою Don't Ask Don't Tell ("Не питай, не говори"), прийнятого за часів правління президента Білла Клінтона, таким солдатам категорично заборонялося розкривати свої сексуальні переваги.

Заохочені таким рішенням та своїм безумовним успіхом представники секс-меншин вирішили не зупинятися на досягнутому. Тепер вони вимагають, щоб армія США визнавала одностатеві шлюби своїх військовослужбовців, поширивши на їхніх партнерів всі привілеї та пільги, належні гетеросексуальному подружжю військових.

Джерело: http://opa.kg

Інші новини розділу