Сьогодні найсумніший день року Автор: lesya · Опубліковано: 17.01.2012 12:28 · Розділ: Цікаві факти

Згідно з формулою, створеною британським ученим з Університету Кардіффа Кліффом Арналлом, сьогодні, 17 січня, - найсумніший день 2012 року. Саме в цей день всі люди світу особливо схильні до депресивного настрою. За словами спеціаліста, масова зневіра викликана насамперед тим, що веселощі свят вже позаду, а попереду ще половина холодної та неприємної зимової погоди.

Як правило, смуток перемагає людей в понеділок другого робочого тижня січня. Може видатися, що найбільше смутку повинен принести якраз перший робочий тиждень, коли людина тільки-но вибирається з-за святкового столу, як уже пора в офіс. Однак Кліфф Арналл впевнений, що ситуація тут набагато складніша.

Найсумніший день вираховується за спеціальною формулою
Найсумніший день вираховується за спеціальною формулою

Найбільш депресивний день можна вирахувати чітко за формулою, яка складається з кількох змінних. На поганий настрій впливають насамперед погода, борги, кількість днів від Різдва, час з моменту отримання новорічних обіцянок, занадто низька мотивація та необхідність приймати негайні рішення.

І саме сьогодні всі фактори сприятимуть тому, що людину спіткає глибока зневіра. Холодна погода, ціла купа боргів, до зарплати ще ой як далеко, обіцянки вже не виконалися - все це робить вівторок, 17 січня, насправді нестерпним. Тому вчений і назвав його найсумнішим днем року. Врятуються від туги лише ті, хто любить свою роботу, додає учений.

Зауважимо також, що Кліфф Арналл вирахував і найщасливіший день року. Він припадає десь на період літнього сонцестояння. Так, приміром, минулого року найбільш радісний день року припав на 17 червня. Дату найщасливішого дня 2012 року Арналл обіцяє повідомити пізніше.

Джерело: http://www.infomaniya.ru

Інші новини розділу