Пишні моделі виступили проти анорексії Автор: lesya · Опубліковано: 16.01.2012 16:54 · Розділ: Краса і здоров'я

Цими днями моделі з пишними формами виступили проти анорексії, захищаючи права пересічних жінок. За даними FashionTime, в січневому номері журналу Plus Model Magazine була опублікована наочна стаття про згубне прагнення дівчат бути такими ж стрункими, як знамениті на увесь світ моделі. Головною героїнею опублікованого матеріалу стала популярна російська модель і ведуча Катерина Жаркова.

В журналі опубліковано фотосесію оголеної Катерини Жаркової, яка на своєму власному прикладі розповідає цікаві факти та наводить цифри, демонструючи, як змінилася думка про жіночий ідеал протягом останнього часу.

Для підтвердження своїх висловлювань Катя навіть вирішила сфотографуватися з моделлю, у якої еталонні параметри 90-60-90. Ці фотографії можна було б назвати провокаційними, якби не інформація, яка їх, так би мовити, коментує:

• Два десятка років тому фотомодель важила десь на 8% менше, ніж звичайна середньостатистична жінка. Сьогодні ж різниця у вазі моделі та звичайної жінки піднялася до 23%.

• Ще десять років тому моделі plus size носили розміри одягу 12-18 (російський 46-52). Сьогодні ж середній розмір пишних моделей варіюється між 6 і 14 (російські 40-48).

• За статистикою, індекс маси тіла більшості моделей на подіумі близький до захворювання на анорексію.

• І, нарешті, 50% жінок носять одяг 14 розміру та більший, тоді як більшість стандартних магазинів торгують одягом 14 розміру та меншим.

До речі, Катерина Жаркова характеризується досить-таки пишними формами: модель носить 50 розмір одягу. Автори журналу впевнені, що худі анорексичні жінки не можуть бути ні красивими, ні сексуальними. Насправді анорексія може викликати хіба що жалість в оточуючих. Редактори журналу також висловили упевненість, що вже зовсім скоро прийде час, коли природна краса жіночого тіла з нормальною статурою витіснить з подіумів «сухоребрих анорексичних красунь».

Джерело: http://www.rosbalt.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.