У США священик при церкві відкрив тату-салон Автор: lesya · Опубліковано: 12.01.2012 20:36 · Розділ: Релігія

Чого тільки не роблять сучасні священнослужителі для залучення до церкви нових парафіян. Так, уже було дозволено самим Папою Римським проводити богослужіння в сучасному музичному стилі, в результаті чого в християнських церквах всього світу проводяться рок-меси, джаз-меси та навіть меси у стилі диско, на яких молодь може потанцювати. А нещодавно у США священик з Мічигану на ім’я Стів Бентлі для залучення нових парафіян відкрив у церкві… тату-салон.

Таким способом він сподівається залучити до церкви тих людей, які, хоча і є віруючими, з якихось причин ніяковіють у традиційній церковній обстановці.

Та як можна поєднати татуювання і церкву – речі, здавалося б, несумісні? Однак священик вважає, що татуювання не є шкідливими з точки зору моралі.

"Татуювання сьогодні - повноцінний вид мистецтва сучасної культури. Я не вважаю правильним неодмінно пов'язувати татуювання з вживанням наркотиків та порнографією", - пояснює Стів. До речі, у самого Бентлі є два татуювання, одне з яких він зробив саме у церковному салоні.

За словами Бентлі, його церква дещо нетрадиційна, однак вона прагне зайняти певне місце в житті людей, змінивши їх на краще. За окремими даними, кількість постійних парафіян церкви налічує близько тисячі осіб, а на службу кожних вихідних приходить близько 500 осіб.

Бентлі, однак, реально дивиться на речі. Священик розуміє і не приховує того, що відкритий тату-салон привертає увагу людей, які не обов’язково зайдуть до церкви. Окрім тату-салону, священик часом використовує будівлю церкви й іншими нестандартними способами - приміром, він дозволяє проводити в ній бої без правил та використовувати церкву в якості автомайстерні.

"Для чого потрібно зводити будівлю, витрачаючи мільйони доларів, якщо використовуватимуть її лише декілька разів на тиждень? Це марна трата часу, відведеного нам Богом. Ми намагаємося приносити користь суспільству", - говорить Бентлі.

Джерело: http://korrespondent.net

Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.