Мобільний ресторан нагодує туристів Автор: lesya · Опубліковано: 12.01.2012 23:33 · Розділ: Нові технології

Якщо ви любите мандрувати, і найчастіше для своїх подорожей обираєте наземний транспорт, то ви стовідсотково знаєте, що таке справжнє почуття голоду, коли під час поїздки так хочеться з'їсти чогось гаряченького та по-домашньому смачного й поживного.

До речі, «голодні» думки про те, як би то перекусити, відвідують в основному мандрівників, які подорожують автомобілями, автобусами, велосипедами, одним словом, тих, хто змушений долати великі дистанції, на яких далеко не завжди можна зустріти заклади, що пропонують смачно пообідати.

Отож у даному контексті дизайнери, які неодноразово самі стикалися з цією проблемою під час подорожей, розробили концепт мобільних ресторанів. Ці ресторани на колесах розміщені в спеціальних автобусах, тому вони з легкістю можуть переїжджати з місця на місце. І таких ресторанів, за словами авторів проекту, може бути безліч – рівно стільки, скільки необхідно для задоволення харчових потреб туристів і мандрівників.

Безпосередньо в автобусі-ресторані розміщена невелика кухня, де шеф-кухар готує гарячі страви та бутерброди, адже саме рідкого та гарячого так не вистачає в тривалих подорожах.

Ресторан нагодує туристів навіть у важкодоступних місцевостях
Ресторан нагодує туристів навіть у важкодоступних місцевостях

Авторство проекту мобільного ресторану належить Віккі Чану (Vikki Chan). Розробник сподівається, що його проект обов’язково здобуде популярність у цілому світі, і численні ресторанчики на колесах з'являться не лише на дорогах міст, але й на міжміських, а також на міжнародних автотрасах.

Ресторан на колесах має декілька різних секцій, у яких подають певну їжу та напої. Зазначається також, що подібні автобуси-ресторани призначені для використання у тих місцевостях, де з якихось причин немає стаціонарних їдальнях, кафе чи ресторанів, які могли б надати можливість туристи зупинитися відпочити та перекусити повноцінною збалансованою їжею.

Джерело: http://infuture.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.