Названо найкрасивіших дружин політиків Автор: lesya · Опубліковано: 12.01.2012 14:11 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно спеціалісти видання "Бізнес Стиль" склали рейтинг найпривабливіших дружин політиків. До ТОП-7 «політкрасунь» увійшли здебільшого дружини політичних діячів країн Сходу.

На першому місці опинилася дружина прем'єр-міністра ОАЕ, дочка короля Йорданії і принцеса Йорданії Хайа Бинт аль Хуссейн. Дівчина, окрім привабливої зовнішності, характеризується ще й гордістю та впертістю - в позитивному сенсі цього слова, звичайно. Хайя вирішила довести світові, що здатна досягти успіху і без участі своїх впливових родичів, отож вона стала успішною спортсменкою та учасницею Олімпіад.

На другому місці Марія Шрайвер, дружина губернатора Каліфорнії та знаменитого актора Арнольда Шварцнегера. 54-річна Марія доводиться племінницею екс-президенту США Джону Кеннеді та є відомою журналісткою.

На третій сходинці - Ранія аль Абдулла, дружина короля Йорданії, яка не захотіла бути просто дружиною правителя, взявшись за активну політичну діяльність.

У свої 29 років дівчина небезпідставно вважається однією з найвпливовіших та найпривабливіших жінок світу.

Далі розташувалася Біанна Голодруга - наречена Глави департаменту управління та бюджету Білого дому. Дівчина – успішна журналістка. До речі, її наречений, Пітер Орзаг, відмовився від високого чину тільки для того, щоб у вересні зіграти весілля. А в 2004 році його наречена отримала титул найкрасивішої журналістки світу.

П’ятою стала Асма аль-Ассад – чарівна дружина президента Сирії. Молода леді здобула британську освіту в сфері банківських інвестицій і вже навіть встигла попрацювати у великих компаніях Лондона та Нью-Йорка.

Далі йде Мішель Обама - дружина президента США, яка, ледь ставши першою леді США, одразу була оголошена іконою стилю, з тих пір тричі фігуруючи в рейтингу найелегантніше одягнених знаменитостей.

Замикає ТОП-7 найкрасивіших дружин політиків Карла Бруні - дружина президента Франції, яка вважається однією з найрозкішніших жінок світу. До речі, вона є однією з найвідоміших та найбільш високооплачуваних моделей 1990-х. На сьогоднішній день вона заслужено вважається найсексуальнішою дружиною політика всіх часів і народів.

Джерело: http://www.selectornews.com

Інші новини розділу