Соціальні мережі стають причиною третини розлучень Автор: lesya · Опубліковано: 11.01.2012 14:45 · Розділ: Суспільство

Нещодавно спеціалісти встановили, що соціальні мережі дуже часто провокують віртуальні зради, які у свою чергу стають причиною реальних розлучень.

Так, цими днями співробітники англійської компанії Divorce online, діяльність якої концентрується в основному навколо надання різного роду юридичних консультацій тим особам, які мають намір розлучитися, з'ясували: близько третини шлюбів у Великобританії в минулому 2011 році так чи інакше розпалися при «посередництві» Facebook.

В рамках дослідження співробітники Divorce online проаналізували більше п'яти тисяч заяв про розлучення. В результаті докладного вивчення відповідних документів фахівці встановили, що у більшості проаналізованих випадків у якості претензії, окрім усього іншого, була присутня й скарга на занадто велике захоплення другої половинки спілкуванням у соціальній мережі з особами протилежної статі. Виявляється, дуже часто віртуальний флірт не лише витісняв реальне спілкування з чоловіком, але й деякою мірою заміняв інтимні взаємини. Фривольне листування з кожним днем забирало дедалі більше часу та ставало все відвертішим. З цим партнер, як правило, змиритися не зміг. Чоловік (або ж дружина), які виступили ініціатором розлучення, скаржилися на те, що почали отримувати повідомлення від своїх знайомих у Facebook про негідну та навіть вкрай вульгарну поведінку своїх «половинок».

У даному контексті зауважимо, що, за офіційними даними статистики, ще якихось два роки тому найпопулярніша соціальна мережа світу Facebook ставала причиною руйнування шлюбів лише в одній п'ятій частині заяв на розлучення. А ці дані дають можливість зайвий раз переконатися, наскільки за останній час зріс вплив соціальних мереж на людство та яким став рівень небезпеки, яку вони таять у собі…

Джерело: http://kp.ru/daily/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.