У Детройті названо найкращі автомобілі 2011 року Автор: lesya · Опубліковано: 11.01.2012 12:17 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно в автомобільній столиці Америки - місті Детройті на автосалоні було названо найкращі автомобілі минулого 2011 року.

За результатами оцінювання, у категорії легкових автомобілів перемога дісталася автомобілю Hyundai Elantra, якому вдалося обійти Ford Focus і Volkswagen Passat. Перемогу Elantra здобув насамперед завдяки своїй компактності та економії пального: так, на сто кілометрів траси цей автомобіль витрачає всього лише сім літрів палива.

З-поміж усіх представлених позашляховиків найкращим було визнано міський кросовер Land Rover Evoque, який з'явився на автомобільному ринку порівняно недавно. Ця модель боролася за першість з BMW X3 і Honda CR-V.

Всього ж на розгляд журі, до складу якого увійшли професійні автожурналісти, було представлено понад 50 автомобілів, які з'явилися на північноамериканському ринку в минулому 2011 році. При оцінюванні до уваги бралися насамперед наступні критерії: інновація, комфорт, дизайн, безпека, керованість, задоволеність власників та вартість експлуатації того чи іншого автомобіля.

Зауважимо також, що зовсім недавно на автосалоні в тому ж таки Детройті знаменита компанія-автомобілевиробник Audi показала концепт «зимового» кросовера.

Audi Q3 Vail - для любителів зимових видів спорту (фото взято з сайту autotuni.ru)
Audi Q3 Vail - для любителів зимових видів спорту (фото взято з сайту autotuni.ru)

Концепт розроблено на базі компактного кросовера Audi Q3 Vail. Названий він на честь популярного курорту в штаті Колорадо та призначений для любителів зимових видів спорту. Кліренс новинки більший, ніж у стандартного Q3, а на даху з'явилися світлодіоди, призначені для освітлення простору навколо автомобіля. На дні багажника є килимок з підігрівом: за словами розробників концепту, він призначений для того, щоб, сівши на нього, ви мали чудову можливість з комфортом перевзутися у лижні черевики. Автомобіль оснащений цілою низкою систем, які можуть знадобитися в експедиціях. Серед них - датчик висоти, функція визначення точних координат, вдосконалений навігатор MMI Plus, який запам'ятовує пройдений маршрут тощо.

Джерело: http://www.autonews.ru; http://www.km.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.