Найгірші імена, якими називали своїх дітей знаменитості Автор: lesya · Опубліковано: 10.01.2012 22:32 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями популярний британський сайт BabyNames.com склав список найгірших дитячих імен, якими називали своїх дітей в минулому році світові знаменитості. Рейтинг заснований на результатах проведеного співробітниками сайту опитування, в якому взяло участь близько десяти тисяч користувачів Інтернету. Учасникам анкетування пропонувалося назвати найгірше ім'я зоряної дитини.

В результаті проведеного опитування виявилося, що найбільше минулого року читачам не сподобалося ім'я Мороккан, яке дала своєму синові популярна співачка Мерайя Кері. Водночас ім’я Монро, яке отримала сестра-близнюк Мороккана, зустріло повне схвалення.

До списку найбільш невдалих дитячих імен потрапили також хлопчик з ім'ям «Беар Блю» (в перекладі на українську дослівно означає «Синій Ведмедик») - так назвала сина Алісія Сільверстоун. Не зрозуміла публіка й Брайана Адамса, який назвав новонароджену дочку Мірабеллою Банні (дослівно «Мірабелла Кролик»).

Не прийшлося до душі публіці й ім’я Канон – його дали сину актора Кевіна Джеймса. Та попри це всім номінантам дуже далеко до дитини Джейсона Лі - «Пілота-Авіатора».

Разом з цим співробітники сайту оприлюднили і список найкращих імен дітей знаменитостей. До нього, приміром, увійшло ім'я дочки співачки Пінк - «Віллоу Сейдж» (в перекладі звучить як «Мудра Віллоу»). На перших рядках рейтингу опинилося і популярне сьогодні у Великобританії ім’я «Харпер Севен» - так назвало дочку подружжя Бекхем. А найкращим хлоп’ячим ім'ям визнано ім'я «Мейсон Еван Сміт» - так кличуть сина Моніетти Шоу та музиканта Ne-Yo.

Реппер назвав сина Мейсоном (фото з сайту piter.fm)
Реппер назвав сина Мейсоном (фото з сайту piter.fm)

До речі, у даному контексті Дженніфер Мосс, представниця сайту «BabyNames.com», застерегла зірок, нагадавши, що знаменитість завжди викликає у публіки цілу хвилю послідовників. З цієї причини, вибираючи ім'я своїй дитині, зірки повинні бути надзвичайно уважними і розсудливими, пам'ятаючи насамперед про те, що таким ім'ям можуть потім назвати півкраїни.

Джерело: Http://www.populars.ru

Інші новини розділу