10 найкрасивіших різдвяних ялинок Автор: lesya · Опубліковано: 06.01.2012 12:03 · Розділ: Новорічні новини

Напередодні Різдвяних та Новорічних свят на площах світу вже давно встановлені різдвяні ялинки. Ось десять найкрасивіших з них.

Ватикан. Головна католицька ялинка встановлена за традицією на площі перед собором Святого Петра у Ватикані. Цього року 30-метрову красуню, яка важить понад чотири тонни, привезли з України - із Закарпаття. На її оздоблення пішло близько двох тисяч куль та інших іграшок, створених вмілими руками майстрів з Києва та Львова.

Вашингтон, США. За традицією, ялинку тут привозять з національного заповідника, розташованого в горах Сьєрра-Невади. Дерево витримує десятиденну подорож з Каліфорнії до столиці.

Нью-Йорк, США. Цього року різдвяна ялинка тут прикрашена 30-ма тисячами лампочок, а на вершині красується триметрова зірка, оздоблена кристалами Swarovski. Перед ялинкою - невеликий крижаний каток, на якому прокататися повинен кожен мешканець цього міста.

Ялинка в Нью-Йорку оздоблена кристалами від Swarovski
Ялинка в Нью-Йорку оздоблена кристалами від Swarovski

Ріо-де-Жанейро, Бразилія. Тут найголовніша ялинка встановлюється на воді в лагуні Родріго-де-Фрейтас в Ріо-де-Жанейро. Цього року майстри спорудили штучне дерево-конус висотою 85 метрів, вага якого сягає 542 тонн. На його створення витратили 105 кілометрів неонових трубок та близько 3,3 мільйонів лампочок.

Мехіко, Мексика. Цього року саме у Мексиці встановили найвищу ялинку в світі. Штучне дерево у висоту сягає 110 метрів, а важить понад 100 тонн.

Інжіно, Італія. Найбільш незвична різдвяна ялинка - в італійському містечку Інжіно. Тут на горі над містом викладають величезне стилізоване зображення ялинки, яку видно з відстані 50 кілометрів.

Цюріх, Швейцарія. Це, без сумніву, найгламурніша ялинка світу: всі гілки різдвяного дерева обвішані гірляндами від Swarovski. На гілках ялинки красується більше 7000 майстерно оброблених кристалів.

Дублін, Ірландія. Тут ялинку спорудили з величезних куль, які світяться та переливаються тисячами невеликих лампочок, закріплених на спеціальному металевому конусі-каркасі.

Київ, Україна. Вперше у столиці вирішили встановити штучну ялинку заввишки 40 метрів, на оздоблення якої витратили близько 18 кілометрів гірлянд. На верхівці красується зірка з 3D-ефектом.

Росія, Москва. Головна ялинка країни, встановлена на Соборній площі Кремля, справжня. Вона порівняно невелика: 34,5 метра у висоту, діаметр біля основи становить лише 76 сантиметрів.

Джерело: http://turist.rbc.ru


Інші новини розділу

 • 2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці

  2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці · Anastasia · 21.12.2016 14:16

  З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.


 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


 • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

  Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini · lesya · 24.12.2013 21:37

  Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.