У Нью-Йорку встановили "машину для знищення спогадів" Автор: lesya · Опубліковано: 03.01.2012 17:56 · Розділ: Цікаві факти

Напередодні Нового року розлучитися з поганими спогадами мешканцям Нью-Йорка допомагала звичайна машинка для подрібнення паперу, яку влада міста "жартома" встановила на головній площі міста – Таймс-сквер. Таким чином, і городяни, і гості міста отримали унікальну можливість напередодні свята кинути в автомат будь-який папірець, який нагадує їм про негативні події чи є, власне, символом цих негативних подій. Незважаючи на таку простоту та банальність цього "атракціону", біля апарату вишикувалася довга черга з бажаючих скинути негатив.

Машинка невтомно "подрібнювала" рахунки, які нагадували своїм власникам про необхідні витрати, фото колишніх, штрафи, газети чи журнали з поганими новинами та інший мотлох, який навіював негативні думки. Окремі особи приносили з собою навіть результати невеселих медичних аналізів тощо. Кейті Селман, приміром, вирішила знищити наказ про відрядження свого чоловіка в Ірак. До пристрою, слідом за нею, підійшов хлопець з двома величезними пакетами, в яких були спогади, пов'язані з невдалим веденням бізнесу в минулому році.

Біля машини - цілі натовпи
Біля машини - цілі натовпи

До речі, окрім усього іншого, біля автомату було повно людей, які прощалися не лише з листочками паперу, але й із зайвими кілограмами, в надії на те, що в недалекому майбутньому їм вдасться трохи скинути вагу. Кожен з учасників цього диво-атракціону написав те, чого найбільше не бажає бачити в 2012 році.

Той учасник, який виявить найбільш творчий підхід, за обіцянками організаторів атракціону, отримає в подарунок iPad-2. До речі, всі бажаючі могли не лише "знищити" негативні спогади, але й "розбити" їх. Неподалік від машини для нарізання паперу влада міста встановила гідравлічний молот. І якщо хтось бажав позбутися якогось матеріального предмета - стільникового телефону чи стільця, - той міг скористатися молотком та спеціальними окулярами.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу