У Ватикані виявлено рукопис, у якому йдеться про народження Ісуса Христа Автор: lesya · Опубліковано: 07.01.2012 09:47 · Розділ: Релігія

Нещодавно у Ватикані було виявлено рукопис, який описує народження Ісуса Христа. Документ являє собою історію, написану від першої особи. У ньому розповідається, як волхви принесли дари немовляті Ісусу. Американський учений, який займався дешифруванням тексту, не виключає, що автор рукопису бачив Христа на власні очі.

За рукописом волхви були китайцями
За рукописом волхви були китайцями

Перекладом стародавнього рукопису "Одкровення волхвів", який є альтернативною версією Євангелія від Матвія, займався професор релігієзнавства з Оклахомського університету на ім’я Брент Ландо. Цей, без сумніву, цінний та неповторний рукопис протягом 250 років зберігався у Ватиканській бібліотеці.

Рукопис являє собою зроблену в VIII столітті копію з розповіді, записаної в III столітті, майже через 100 років після написання Євангелія від Матвія.

"Одкровення волхвів" досить сильно відрізняється від інших варіантів цієї біблійної історії. Так, згідно з рукописом, волхви прибули не з Персії, а з Китаю. І вони були нащадками Сифа, третього сина Адама. Волхви належали до секти німих. На відміну від біблійної оповіді, рукопис твердить, що насправді волхвів було декілька десятків, а не троє. Окрім того, в "Одкровенні" стверджується, що Сиф передав своїм нащадкам пророцтво, згідно з яким зірка повідомить про народження Бога в людській подобі.

У документі йдеться також, що Ісус Христос і Віфлеємська зірка - одне й те ж, і що сам Христос може перетворитися у все, що завгодно.

Вчений не виключає, що творець рукопису своїми очима бачив немовля, та, скоріше за все, оповідач був учасником «мовчазної» секти, заснованої мудрецями.

До речі, трохи раніше Ватикан розсекретив цілу низку історичних документів, які протягом століть зберігалися в архівах. Вперше показати їх світовій громадськості повинні на виставці в Капітолійських музеях. Виставка отримає назву "Люкс в аркані: Демонстрація секретних архівів Ватикану". Організована вона на честь 400-річчя з дня заснування цих архівів. Виставка триватиме з лютого по вересень 2012 року.

Джерело: http://news.students.ru


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.