Марина Владі назвала фільм про Висоцького страшним гріхом Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2011 20:15 · Розділ: Кіно

Марина Владі, знаменита французька актриса та колишня дружина артиста Володимира Висоцького, назвала фільм "Висоцький. Спасибі, що живий" страшним гріхом.

"Я отримую з багатьох країн світу величезну кількість запитань стосовно моєї реакції на фільм "Висоцький. Спасибі, що живий", уривок з якого можна переглянути в Інтернеті. Досі я не хотіла про це говорити, бо вважаю, що ця картина ображає Висоцького, його мистецтво, його пам'ять, а також наше спільне життя", - розповіла актриса.

Владі назвала фільм про Висоцького низькопробним продуктом кіноіндустрії, вважаючи те, що зробив з посмертною маскою Висоцького його старший син Микита страшним гріхом: "Мене вже тільки це шокувало. Я бачила, як син вихваляється тим, що, домагаючись для актора максимальної схожості з Висоцьким, вони зробили силіконову копію посмертної маски Володі, яку я сама зняла. Це не лише скандал, це навіть страшно. Аморально й неетично. І якби я була віруючою, я б назвала це гріхом. Я в розпачі та в печалі".

До речі, низка кінокритиків згодна з М. Владі, вважаючи фільм режисера Петра Буслова свого роду помстою сина батькові за його зв'язок з чужою йому жінкою з Парижа.

Марина Владі і Володимир Висоцький (фото взято з сайту inter.ua)
Марина Владі і Володимир Висоцький (фото взято з сайту inter.ua)

Картина присвячена не так самому співакові, як його оточенню, друзям та знайомим. Творці фільму чомусь не зуміли достовірно відтворити образ великого музиканта, поета та актора, кумира мільйонів радянських громадян. Наркотична залежність співака частково руйнує потужну харизму В. Висоцького.

Серед інших помилок фахівці відзначають історичні неточності: приміром, мова героїв фільму та їхня зовнішність доволі часто не відповідають часу дії картини.

Картина розповідає про п'ять днів 1979р., коли В. Висоцький, перебуваючи на гастролях в Узбекистані, пережив клінічну смерть, ледь не померши від передозування морфієм. Сценарій фільму був написаний сином співака Микитою Висоцьким.

Джерело: http://news.qip.ru/


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.