"Наукові" нісенітниці знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2011 17:54 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно співробітники британської некомерційної організації Sense About Science (SAS) опублікували щорічний звіт про найкумедніші нісенітниці, які несли знаменитості у 2011 році, торкаючись наукової тематики.

Так, приміром, популярна співачка Сьюзі Кватро заявила в інтерв'ю газеті Daily Mail, що її протягом тривалого часу мучило хворе горло, доки їй на допомогу не прийшла сестра: мовляв, усі хвороби від товстої кишки. Співачка почала щоранку приймати порошок для очищення зі свіжим соком - і все як рукою зняло.

А знаменита американська телеведуча, фахівець з реаліті-шоу Ніколь Поліцці здивувала та розсмішила глядачів, заявивши: «Ненавиджу пляжі. Там акули і ця китова сперма. Через неї все море солоне».

Зумів потішити народ і американський телеведучий, політичний коментатор Білл О'Рейлі, впевнений у тому, що ніхто не знає, звідки беруться припливи і відливи.

Зірка вважає, що море солоне від китової сперми
Зірка вважає, що море солоне від китової сперми

Фахівці терпляче роз'яснюють висловлювання знаменитостей: товста кишка і справді відіграє дуже важливу роль в організмі, однак причиною різноманітних захворювань є не тільки її засміченість; море солоне через вимивання мінералів, і цей процес почався задовго до появи кашалотів; припливи і відливи пояснюються притяганням Сонця та Місяця, і цей факт давно всім відомий.

Серед найпоширеніших наукових міфів - суперзасіб для профілактики всіх хвороб. Хтось вважає, що тут не обійтися без вітамінів, інші надають перевагу голковколюванню, решта ж захоплюється програмами з очищення організму. Насправді імунна система – штука надто складна, тому ніякий засіб не може гарантувати вам стопроцентного здоров'я. А що стосується очищення, то з цим ідеально справляться нирки та печінка. І для цього вистачить лише пити вдосталь води, збалансованого харчування та висипатися.

Ще один міф - суперпродукт, який дасть організму все необхідне. Кокосове молоко? Бразильський горіх? Насправді на світі просто нема такого продукту.

Вражають своєю абсурдністю такі «відкриття», зроблені знаменитостями: високі каблуки збуджують жінок, які їх носять, оскільки під час оргазму жіноча ступня приймає саме таку форму. Інший міф - холодна вода закриває пори у волоссі, надаючи їм об'єму та роблячи їх блискучими (насправді ж у волоссі немає пор, і вода - ні гаряча, ні холодна - ніяк не впливає на гладкість волосся).

Джерело: http://science.compulenta.ru


Інші новини розділу