Жінкам потрібна краса, а не розум Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2011 15:08 · Розділ: Суспільство

Нещодавно група німецьких учених провела спеціальне дослідження, в ході якого з'ясувалося, що ж насправді важливіше для жінки - бути розумною чи бути красивою, та яка власне якість допомагає їм досягти успіху - приваблива зовнішність або високий інтелект.

І виявилося, що набагато більше можливостей, принаймні, у професійному плані, як не дивно, саме у тих дівчат, які, хоч і не вирізняються інтелектуальними даними та високими розумовими показниками, є досить привабливими зовні: в результаті дослідження виявилося, що саме таким співробітницям віддають перевагу роботодавці.

Згідно з висновками експертів, саме цей параметр (йдеться про зовнішню привабливість) визначає рівень заробітної плати, різні пільги, швидкість та рівень кар’єрного росту. При цьому зовнішність відіграє важливу роль не лише для кар'єри жінок, а, як встановили дослідники, для професійних досягнень представників сильної статі. Висновки учених базуються на результатах опитування понад 3000 чоловіків та жінок, яким в рамках експерименту було запропоновано оцінити за 11-бальною шкалою власну зовнішність, розповісти про свої професійні амбіції та про те, які з них та якою мірою вдалося реалізувати.

Для жінок краса важливіша, ніж інтелект (фото взято з сайту kul.kiev.ua)
Для жінок краса важливіша, ніж інтелект (фото взято з сайту kul.kiev.ua)

І виявилося, що кожен додатковий бал в оцінці зовнішності підвищував шанси, приміром, на успішне проходження співбесіди в середньому на 3%. А якщо показник оцінки зовнішності перевищував 5 балів – а це є свідченням високого ступеня привабливості, - то така зовнішність, уявіть собі, нічим не поступається наявності вищої освіти. За словами керівника дослідження професора Крістіана Пфайфера, така закономірність пов'язана найперше з тим, що привабливі зовні люди справляють набагато краще враження на оточуючих, вирізняючись при цьому більшою впевненістю в собі.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.