Леді Гага очолила список найщедріших знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 29.12.2011 11:07 · Розділ: Музика

Цими днями епатажну американську співачку Леді Гагу визнали найщедрішою знаменитістю 2011 року. До речі, такий почесний титул дістається зірці уже не вперше: артистка очолює цей список другий рік поспіль. А дістався цей титул їй завдяки відкриттю благодійного фонду, покликаного допомагати підліткам, які стикаються з агресією.

Рейтинг знаменитостей, які активно беруть участь у благодійності, склали співробітники некомерційної організації під оригінальною назвою "Зроби що-небудь" (DoSomething.org).

На другому місці списку найщедріших знаменитостей опинився юний канадський співак Джастін Бібер, який бере участь одразу в декількох благодійних проектах.

Леді Гага очолила список найщедріших знаменитостей
Леді Гага очолила список найщедріших знаменитостей

Замикає трійку лідерів найщедріших знаменитостей актор Джордж Клуні, борець за права людини у Судані.

Слідом за ним розташувалося подружжя Сміт, які фінансують за допомогою свого фонду різноманітні освітні проекти США.

На п’ятому місці рейтингу найщедріших знаменитостей знаходиться актор Леонардо Ді Капріо, який бере участь у численних екологічних програмах.

До списку також увійшли Бред Пітт та Анжеліна Джолі, завдяки пожертвуванню більше 300 тисяч доларів до фонду допомоги Сомалі. Сюди потрапили також Шакіра, Метт Деймон, Ештон Катчер і Демі Мур.

До речі, що стосується Леді Гаги, то далеко не всі погоджуються з тим, що вона щедра. Так, приміром, нещодавно колишня особиста помічниця епатажної поп-зірки подала на неї до суду, намагаючись відвоювати 380 тисяч доларів, які співачка заборгувала їй за 7 тисяч годин понаднормової роботи.

За окремими даними, Дженніфер О'Ніл працювала на співачку трохи більше року. Жінка переконує, що за цей період їй довелося працювати понаднормово більше 7 тисяч годин, при цьому практично без перерв на обід, а іноді – навіть на сон. Водночас ніякої компенсації за переробку Дженніфер не отримала.

У зв'язку з цим жінка вирішила подати позов до Федерального суду Південного округу Нью-Йорка, вимагаючи стягнути з Леді Гаги ще 380 тисяч доларів (80 тисяч жінка отримала за свою роботу в якості зарплати. Натомість представник співачки назвав позов необґрунтованим.

Джерело: http://www.aif.ru

http://www.metronews.ru/


Інші новини розділу