Дівчинка, яку змило цунамі, повернулася додому через 7 років Автор: lesya · Опубліковано: 28.12.2011 15:40 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями дівчинка, яка дивом уціліла у відкритому морі під час руйнівного цунамі 2004 року в Індонезії, розшукала свою сім'ю. Її повернення можна вважати справжнім різдвяним дивом, адже його вже ніхто не очікував. Та й з моменту трагедії пройшло немало часу – цілих сім років.

А все сталося ось як: у 2004 році, коли величезна хвиля несподівано зруйнувала її помешкання в містечку Юонг Бароха на острові Суматра, Ваті виповнилося 8 років. Юсніар, мати дівчинки, доклала усіх зусиль для того, щоб врятувати доньку та двох інших своїх дітей. Та в останню мить вона не витримала і випустила руку Ваті, яку забрала вода. Більше Юсніар та Юсуф, батько Ваті, дівчинки так і не бачили. Батькам вдалося врятувати двох інших дітей, і вони вирішили, що Ваті у них забрала стихія.

Та ось напередодні Різдва до Ібрагіма, діда Ваті, який мешкає в містечку Мулабох, прийшов знайомий з якоюсь незнайомою дівчиною, яка нічогісінько не пам'ятала про свою сім'ю. Чоловік цілком випадково зустрів її у кафе. Про себе дівчина змогла розповісти лише те, що приїхала на автобусі з Банда Асех.

Дівчинку змило цунамі 7 років тому
Дівчинку змило цунамі 7 років тому

Ібрагім одразу звернув увагу, що незнайомка надзвичайно схожа на його онуку. Він, не зволікаючи ні хвилини, викликав Юсніар з чоловіком. Інтуїція та пам'ять старого не підвели: це й справді була Ваті. Батьки миттєво впізнали дівчинку за наявністю родимки та особливого шраму на лікті, який у Ваті десь із шести років.

Згодом з'ясувалося, що протягом всього періоду з моменту свого зникнення дівчинка мешкала в родині мандрівників, подорожуючи з ними по всій провінції Ачех. Та коли "прийомна сім'я" Ваті змусила дівчину просити милостиню на вулицях, та взяла й втекла.

До речі, ще одним щасливчиком можна, без сумніву, вважати одного земляка Ваті. Мешканцю провінції Ачех на ім'я Захрул Фауді вдалося залишитися в живих як під час цунамі в Південно-Східній Азії у 2004 році, так і під час аналогічного стихійного лиха в Японії у 2011 році.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу